Zasilacz w granicach 180-250 zł

Witam,

Wymieniłem ostatnio w moim komputerze kartę graficzną, i niestety dopiero po fakcie zauważyłem że mam za słaby zasilacz jak na jej możliwości. Poczytałem trochę, i okazało się że wcześniejsze problemy typu restarty komputera i zawieszki mogłybyć spowodowane właśnie przez niego. Ponieważ nie znam się zbyt dobrze na hardware, chciałbym abyście pomogli mi wybrać zasilacz pod tą konfigurację:

Płyta główna Gigabyte GA-P35-DS3P

Intel Core2 Duo E6750 2.66 GHz

Ram: OCZ Platium 2x1024 mb DDR2

HDD: Seagate 250GB

Dotychczasowy zasilacz to Chieftec GPS-400AA-101A (400W)

do tego zintegrowana karta dźwiękowa i sieciowa i nagrywarka DVD, zastanawiałem się nad OCz StealthXStream 500W SLI, Be Quiet! BN106 oraz Chieftec 500W (GPS-500AB-A), ale jestem otwarty na wasze propozycje :wink:

Dodane 18.07.2010 (N) 15:43

i karta graficzna GeForce GTS 250 :wink:

Z tych trzech patrzył bym tylko na OCZ i Be Quiet ale ogólnie Bequiet to najlepsze wyjście ;] wysoka sprawność 87%, niska awaryjność, jedna z najlepszych marek i praktycznie absolutna cisza ;] http://allegro.pl/item1120530089_be_qui … p_wwa.html

Ciekawe kto ci wcześniej tego Chiefteca wcisnął ;] bo ogólnie do twojej konfiguracji to i pewnie 400w by wystarczyło ale akurat ten model chiefteca który posiadałeś miał mocną linję +5 i słabe +12 także był i nadal jest idealny do starych konfiguracji ;] do obecnych się nie nadaję za bardzo