Zasilacz - wyłacza sie prąd

Przecież to nie jest napięcie +5V tylko -5 widzicie różnice?To napięcie nie zasila dysków,napędów więc głupot nie piszcie.Zresztą chyba każdy program przekłamuje te napięcie.

Czyli zasilacz jest dobry jeżeli przy -5 pisze 3,50V ? (jeśli tak to wiszę Ci dużego browara)

Z całym szacunkiem dla poprzedników kol. MARIO napisał;“W pewnym momencie komp się wyłącza i włącza z powrotem, w pokoju obok także telewizor się wyłącza i włącza.” Jest to ewidentny dowód na problemy z instalację elektryczną. Moja rada: posprawdzaj połączenia w puszkach instalacyjnych(niepewne styki). Jeżeli telewizor zasilasz z tego samego gniazda co komp to zacznij sprawdzanie od tego gniazda i puszki inst. nad tym gniazdem. Oczywiście pamiętaj że będziesz się kręcił koło 230V UWAGA! To że pokazane jest zaniżone napięcie 5V może wynikać z tego że to najbardziej obciążona gałąź w zasilaczu i przy problemach z instalacją na niej spadki będą największe. Pozdrawiam. Sorry dopiero teraz zauważyłem że szło o -5V a więc cofam część postu o 5V.

Dopiero zauważyłem że idzie o -5v, sorry. Ze coś nie tak z połączeniami poznasz w gnieździe lub w puszce po tym że przewody lub styki będą okopcone a izolacja na nich może być wręcz przypalona.

Ok, dziękuje…

Kamień z serca. Nie muszę wydawać kasy na zasilacz :slight_smile:

prędzej czy później i tak będziesz musiał wydać kase na zasilacz,

bo ten co masz jest z niskiej półki

Dziwne to wszystko… teraz tylko resetuje mi się komp. A telewizor w pokoju obok nie wyłącza się jak wcześniej :confused:

Przed chwila jak otwarłem za dużo okienek znowu był reset (przypadek?), spróbowałem drugi raz tak samo obciążyć procesor i ramy i… bez resetu.

Nie mam zaznaczonego ptaszka przy “Automatycznie uruchom ponownie”, więc gdyby był problem jakiś z sprzętem (np: stery do karty) to by wyskoczył bluescreen.

Chyba że się mylę iż przy każdym błędzie np: karty graficznej powinien wyskoczyć bluescreen.

Log Z HT czysty, a jeśli chodzi o np: SilentuRnners to mam założyć nowy wątek czy kontynuować bieżący ?

Bo dalej nie wiem w czym tkwi problem z wyłączaniem się kompa :confused:

M_A_R_I_O-ja jednak upierałbym się przy problemach z instalacją. Nieprzypadkowo czasami wyłącza ci się równie ż telewizor. A że wyłącza się nie zawsze wytłumaczyć można prosto. Czasem zaniki napięcia są tak krótkie że komputer zdąży zareagować(wyłączyć się) a telewizor jeszcze nie. Moim zdaniem zacznij od tego co da się sprawdzić najprościej, najszybciej i bezkosztowo. Pozdrawiam.