Zasilacze: Delta & Fortron

FORTRON FSP300-60GTP czy Delta DPS-300PB-2 ? Chce używkę i nie mogę sie zdecydować… niski budżet mam… czy ktoś może fachowo doradzić co wybrać ? Ich wady i zalety ?

Będzie to zasilało sprzęt w moim podpisie.

Z góry dzięki :slight_smile:

300W do GeForce’a 6600GT na AGP?!

350W minimum!

Płyta na KT400 zasilanie gł z +5V oba mają po 30A na tej linii. Delta ma lepszy wentyl 120mm. Z tych delta.

Forton 350W mdn®~50zł a ile tamte to nie wiem bo allegro nie czynne.

piszesz o realnej mocy pobieranej czy o zalecanym zasilaczu made in Codegen?

a Fortron GTP ma aktywny PFC - co jest ważniejsze ?

fortron 50 a Delta 40 zł z przesyłką. tego modelu co piszesz cosik znaleźć na Allegro nie mogłem…

markowa 300 wystarczy :wink:

szukaj jeszcze model HLN (taki jak mam w podpisie)

Delta bardzo dobre zasilacze za niską cenę, robione przez ludzi od Chieftec’a bodajze…

  • Fortron i Delta są markowe ?

to już z rana, allegro nie działa do 2 w nocy… nie wytrzymam tyle :slight_smile:

Tak, dobre firmy Frotron (FSP) produkuje Amacrox, BeQuiet, Delta robi część zasilaczy dla Chiefteca.

Co ma PFC do wentyla

poczytaj, pod koniec jest o aktywnym i pasywnym

http://zenfist.pl/pelen.php?id=24

jest 00:55

65 min można wytrzymać ;]

Do tego sprzętu 300 W :o dziwne u mojego kolegi na zasilaczu Fortron 300W komp się resetował a ma taką samą konfiguracje zmienił na Fortrona 350W i komp się nie resetuje.

wiem że nic, tylko o sam fakt chodzi, wentyli w mim kompie jest pod dostatkiem :slight_smile:

nie jak sie pracuje 13 godzin :stuck_out_tongue:

Dobra, poszukałem i z 350-tek znalazłem Delta DPS-350PB-2 i Fortron FSP350-60HLC.

Który kupić?

mymaney czy ty patrzałeś do tego linka co dał Tobi?? aktywne PFC to nie jest chłodzenie a jest to korekcja współczynnika mocy.

Czy kupisz Delte czy Fortrona to będziesz zadowolony, oba zasilacze są tak samo dobre :slight_smile:

Oczywiście że tak :smiley:

Biorę Deltę, ma tyle Molexów co mi potrzeba (4, a Fortron niestety ma tylko 3) no i lepiej mi wywentyluje ciepło z procka :slight_smile: