Zasilacze Modecoma

Witam.

Mam takie pytanie: jaka jest różnica między zasilaczami MC a FEEL, tej marki? MC jest droższy o ok. 20zł. Coś kiedyś czytałem, że serie MC są bazowane na Fortonach, a te drugie są do kitu. Wie może ktoś więcej o tych zasilaczach? :slight_smile:

chcesz wymienic zasilacz ?

ile masz kasy ?

jakiego masz kompa ?

ogólnie to bałbym się kupować którykolwiek z tych zasilaczy do kompa!

a ja wrecz przeciwnie. polecam. sam mam zasilacz tej firmy w wersji fell i mam C2D e6400,2GB ram,GF 7900 GS,320GB i spokojnie mi wszystko uciąga…mogę jeszcze wszystko podkrecić ale nie mam potrzeby, bo wszystko śmiaga aż miło…:slight_smile:

Hehe z tymi modcomami jest chyba podobnie jak z pękającymi ramami w motocyklach Suzuki :stuck_out_tongue: Jakiś mit że sie zaraz muszą spalic. Spalic sie może każdy. Na pewno nie jest to wysoka pólka zasilaczy ale bez przesady.

Modecom Feel, dno.

MC - Forton, FSP jedna z lepszych firm robiących zasilacze.

:x

graj sobie w vistę, i nie doradzaj.

Nie wiem jak z Suzuki, ale Feele palą kompy, niszczą kondensatory, wykonanie, sam bym lepszego zrobił w kuchni.

Czyli modele MC to są dobre zasilacze?

rozumiem, że wiesz co piszesz.

Ps Posiadam model MC 350

Dobre.

Miałem feela i wiem co ‘‘potrafi’’, i wystarczy poszukać w necie info o tych zasilaczach, a to komuś płyta się spaliła, lub cały komp, wykonanie na tabliczce pisze np 400W, wygeneruje max 300-320W, w środku 2 radiatory , 2 kondensatory i parę innych tanich śmieci, bezpiecznik który ma niby chronić kompa, często komp się pali, a bezpiecznik zostaje cały.

A jaki masz komp?

Athlon 2500+ barton

GeForce 3 Ti 200

karta TV Avasc

karta sieciowa itd.

Na mój komputer to jest wystarczająco dość. Ale chodzi o to, że znajomy składa komputery i nie wie jakie zasilacze montować, w grę wchodzą tylko Modecomy, stąd to moje zapytanie.

:hahaha: ciekaw jestem kto CI doradził takiego spalacza.

Nie zdziw się jak kiedyś zobaczysz czarny ekran i pożegnasz się ze swoim C2D :stuck_out_tongue:

Jeżeli składa kompy i nie wie jakie zasilacze montować to lepiej niech się zajmie hodowlą jedwabników :wink: wybór zasilacza jest sprawą elementarną :!:

To tak ja montowanie wątpliwej jakości bardzo tanich zamienników klocków hamulcowych w samochodach 8)

No tak, ale ja się nie pytam o ocenę człowieka tylko o zasilacz, konkretne serie zostały wymienione wyżej.

Wcześniej składał tylko na zasilaczach Chieftec ale teraz będzie na składał Modecomach.

więc się pyta, po to jest chyba forum?

Niech omija szerokim łukiem zasilacze MC z napisem Feel

Tak dla przykładu te dobre:

Modecom MC-300ATX 2.0

Modecom MC-350ATX 2.0

Modecom MC-400ATX 2.0