Zasilacze Modecoma

(Grzesiekk) #1

Witam.

Mam takie pytanie: jaka jest różnica między zasilaczami MC a FEEL, tej marki? MC jest droższy o ok. 20zł. Coś kiedyś czytałem, że serie MC są bazowane na Fortonach, a te drugie są do kitu. Wie może ktoś więcej o tych zasilaczach? :slight_smile:

(Pyra20) #2

chcesz wymienic zasilacz ?

ile masz kasy ?

jakiego masz kompa ?

ogólnie to bałbym się kupować którykolwiek z tych zasilaczy do kompa!

(Paluch Ti) #3

a ja wrecz przeciwnie. polecam. sam mam zasilacz tej firmy w wersji fell i mam C2D e6400,2GB ram,GF 7900 GS,320GB i spokojnie mi wszystko uciąga....mogę jeszcze wszystko podkrecić ale nie mam potrzeby, bo wszystko śmiaga aż miło...:slight_smile:

(enjoypoznan) #4

Hehe z tymi modcomami jest chyba podobnie jak z pękającymi ramami w motocyklach Suzuki :stuck_out_tongue: Jakiś mit że sie zaraz muszą spalic. Spalic sie może każdy. Na pewno nie jest to wysoka pólka zasilaczy ale bez przesady.

(Michal Kolatek) #5

Modecom Feel, dno.

MC - Forton, FSP jedna z lepszych firm robiących zasilacze.

:x

graj sobie w vistę, i nie doradzaj.

Nie wiem jak z Suzuki, ale Feele palą kompy, niszczą kondensatory, wykonanie, sam bym lepszego zrobił w kuchni.

(Grzesiekk) #6

Czyli modele MC to są dobre zasilacze?

rozumiem, że wiesz co piszesz.

Ps Posiadam model MC 350

(Michal Kolatek) #7

Dobre.

Miałem feela i wiem co ''potrafi'', i wystarczy poszukać w necie info o tych zasilaczach, a to komuś płyta się spaliła, lub cały komp, wykonanie na tabliczce pisze np 400W, wygeneruje max 300-320W, w środku 2 radiatory , 2 kondensatory i parę innych tanich śmieci, bezpiecznik który ma niby chronić kompa, często komp się pali, a bezpiecznik zostaje cały.

A jaki masz komp?

(Grzesiekk) #8

Athlon 2500+ barton

GeForce 3 Ti 200

karta TV Avasc

karta sieciowa itd.

Na mój komputer to jest wystarczająco dość. Ale chodzi o to, że znajomy składa komputery i nie wie jakie zasilacze montować, w grę wchodzą tylko Modecomy, stąd to moje zapytanie.

(Jinx83) #9

:hahaha: ciekaw jestem kto CI doradził takiego spalacza.

Nie zdziw się jak kiedyś zobaczysz czarny ekran i pożegnasz się ze swoim C2D :stuck_out_tongue:

Jeżeli składa kompy i nie wie jakie zasilacze montować to lepiej niech się zajmie hodowlą jedwabników :wink: wybór zasilacza jest sprawą elementarną :!:

To tak ja montowanie wątpliwej jakości bardzo tanich zamienników klocków hamulcowych w samochodach 8)

(Grzesiekk) #10

No tak, ale ja się nie pytam o ocenę człowieka tylko o zasilacz, konkretne serie zostały wymienione wyżej.

Wcześniej składał tylko na zasilaczach Chieftec ale teraz będzie na składał Modecomach.

więc się pyta, po to jest chyba forum?

(Jinx83) #11

Niech omija szerokim łukiem zasilacze MC z napisem Feel

Tak dla przykładu te dobre:

Modecom MC-300ATX 2.0

Modecom MC-350ATX 2.0

Modecom MC-400ATX 2.0