Zaskakująco niska cena laptopa - czy jest jakiś haczyk...?

Witam,

Sory, że nie wklejam tego do tematu o laptopach ale tam rzadko kiedy ktoś odpisuje, a tu myślę, że szybko uzyskam odpowiedź. Otóż siostra kolegi chce za pieniądze z komunii kupić sobie laptopa który by służył dłuższy czas. Ma być też do gier np. CS 1.6 czy League of Legends.

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo … tml#opinie

Zbadajcie parametry tego laptopa i cenę? Ja byłem zszokowany jak niska cena jest za tak świetne parametry tego laptopa no i to Dell, a nie jakiś tam Emachines więc tym bardziej się dziwię.

Proszę o opinię co sądzicie ogólnie o tym modelu i czy może jest to jakaś wadliwa seria, że jest tak tanio albo to ja mam złe wyczucie cenowe bo przyznam, że nie znam się na laptopach tak jak na stacjonarnych PC.

BTW. Dell to dobra firma od lapków? Dobry mają serwis? Wykonanie obudowy? Ma ktoś doświadczenia z tą firmą?

Pozdrawiam i mam nadzieję, że temat nie pójdzie do kasacji no ale serio tam nikt prawie nie odpisuje na pytania w temacie o notebookach…

cena jest jak najbardziej w porządku na allegro również są takie ceny.

a co do wydajności bez przesady nie jest ona aż tak wysoka;]

Cena jest jak najbardziej adekwatna w stosunku do podzespołów zamontowanych w laptopie.

Jeżeli chodzi o gry to szału raczej nie będzie, choć na średnich detalach powinien uciągnąć w miarę nowe tytuły.

A w przyszłości może się przegrzewać, jak to laptopy lubią robić.