Zastanawiam się czy folia jest potrzebna na wyświetlacz?

Zwracam się do użytkowników iphonów na tym forum:

Dostałam na urodziny Iphona 3g :smiley: i zastanawiałem się nad kupnem folii żeby ochronić go przed zarysowaniem i poprawić wygląd (dlatego też etui mało mnie satysfakcjonuje gdyż jest poprostu brzydkie)

Myślałam o czymś takim:

http://www.4gf.pl/index.php/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=401&c

Warto?Ochroni przed rysami?

Miał ktoś z tym kontakt?

Wybrać to czy etui/futerał?

Jest sens kupować folie na wyświetlacz??

Z góry dzięki.

Jeżeli iPhone obsługuje się palcem i trzyma w takim miejscu, że się nie zarysuje wyświetlacz to ja bym nie kupił, a jeżeli obsługuje się go za pomocą patyczka to warto, bo szybko pojawią się ryski, które mogą przeszkadzać.

właściwie użytkuje go za pomocą palca, ale już są takie drobniuteńkie ryski i boje się żeby nie było gorzej…

A tu jest odpowiedź

Mam iPhone 3G od 2 lat i nigdy nie używałem folii , wyświetlacz jest bez rys , więc wg.mnie folia jest niepotrzebna .

Poza tym nie ma możliwości obsługiwać iPhone czymś innym niż palec , więc jak będziesz o niego dbała to nie porysujesz go .

No właśnie dbam o niego, ale mimo wszystko takie malusie są…

wcześniej miałam takiego starego grata i nawet nie wiedziałam że są takie folie, sama już nie wiem?

Folia + pokrowiec belkina jest u mnie od dwóch miesięcy i jest git :smiley: Tylko folia porządna, poliwęglanowa najlepiej. Lepiej wziac droższa o pare złotych niż żeby ci sie później odklejała.

Do @UP - iphone nie reaguje na patyczek - jak wszystkie ekrany pojemnościowe :slight_smile:

jak folia to tylko powiwęglanowa, ja miałem w 2G taką w standardzie, przyjemna w dotyku i naprawdę dobra… nie to co te badziewne miękkie :stuck_out_tongue: