Zastępniak Mplayera


(Init3) #1

Czy jest jakis dobry i prosty zastepniak Mplayera? VLC odpada. Szukam czegoś podobnego do Best Playera w windowsie. Prostego, lekkiego i funkcjonalnego. Przyznam sie ze na Mplayerze bardzo nie lubie oglądać filmów XVID/Divix, bo DVD to bez róznicy.


(Ronaldinjo) #2

a AllPlayer?


(Korniak4) #3

cinemaplayer jest so good a allplayer ma błędy przynajmniej u mnie


(Myszonus) #4

Platforma systemowa: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP

:?

Platforma systemowa: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP

:x

:!:


(system) #5

r10 , jajecznic to mają być linuksowe programy! Knapik może xine + jedna z tych nakładek graficznych?


(Korniak4) #6

oj sorx nie zobaczyłem i'am sorry


(Init3) #7

debianowiec , a obsluguje napisy? na razie znalazłem coś takiego na linuxsoft.cz - http://www.linuxsoft.cz/pl/sw_detail.php?id_item=468, oraz http://www.linuxsoft.cz/pl/sw_detail.php?id_item=3890 - jutro to potestuje.

Mplayer jest w sumie wystarczajacy, odtwarza wlasciwie wszystko tak samo jak windowsowe najlepsze playery, ale jego interfejs jest czasem toporny :?

Szukam czegoś podobnego do Best Player - moim zdaniem najlepszego programu do odtwarzania divix/xvid w windowsie.


(system) #8

Zależy od nakładki :wink: Z góry ci mówię, że Kaffeine nie potrafi.

MPlayer nie ma interfejsu, to konsolowy progs. Chodzi ci o gmplayer? Możesz wypróbować inne nakładki graficzne na MPlayera np.

KMPLayer.


(Init3) #9

Chodzilo mi o funkcjonalność, zeby przewinąć film musze zmniejszac okno z fullscreen na mniejszy to denerwujace, chyba ze nie znam jakiegoś skrótu klawiszowego. :wink: Nadkladki to wiem, ale chodzi mi o sam model dzialanaia mplayera.


(system) #10

Dla ciebie najlepszy będzie chyba Totem. Najlepszy player, jaki widziałem na Linuksie (jego jedyna wada to GTK2 :stuck_out_tongue: )


(Init3) #11

Ale przeciez Totem nie odbsluguje napisów, caly szas mowie ze chodzi mi wylacznie o filmy xvid/divix. DVD to moge sobie nawet na najgorszym playerze ogladac - nie ma zadnej roznicy.


(system) #12

Nie? Widać mam jakąś zmoddowaną wersję, napisy czyta.


#13

Ja prawie do wszystkiego używam Xine. Czyta napisy bez problemów, więc nie wiem o co chodzi wyżej. Jak ktoś chcę żeby ładniej wyglądał i dodać mu trochę funkcji dostępnych przez klikanie, to jakaś nakładka dodatkowa: Kaffeine albo gxine.


(Dawidmo84) #14

Niemożliwe http://www.mplayerhq.hu/DOCS/HTML-single/pl/MPlayer.html#control