Zastosowanie komercyjne?! adobe

Witam

Zacząłem bawić sie w adobie flash cs 6 w wersji trial, no i powiem że strasznie mi się spodobało to :smiley: i moje pytanie jest następujące jaka byłaby dla mnie najkorzystniejsza oferta z adobe…

Słyszał ktoś o tym zestawie dla ucznia? Podobno płaci się 600 zł zamiast 2000 zł i się opłaca… no i wkońcu co z zastosowaniem komercyjnym na takiej licencji? (jeżeli wykupie obojetnie jaki pakiet to będę mógł z neigo korzystać nawet w celach komercyjnych?)

ponieważ w przyszłości chcę zrobić gierke we flashu i czerpać z tego kasę… ![-o<

z góry dzięki!! =D

powodzenia życze jak chcesz z gry we flashu czerpać kase;]

dlaczego nie? nie rozumiem mogę mnostwo podać przykładow np SFGAME

Byłbym wdzieczyny gdybyś powiedział mi co za to? może Java które jest wadliwe i ładujeee sie bardzo długoooo?

Dla ucznia kupisz taniej, ale nie dla celów komercyjnych.

Możesz sobie ćwiczyć na trialu, czemu nie?

Dziękuje za odopowiedz! !!

tak ćwicze na trialu, ale jak powstanie juz jakis porzadny projekt to trzeba będzie sie przerzucic…

ra-v a co ty uważasz o flashu i czerpaniu z niego zysku? głupi pomysł? :expressionless:

Przyszłości w tym nie widzę za bardzo, ale ręki za to stwierdzenie nie dał bym sobie obciąć.

Tworzyć możesz zacząć, nawet za darmo wypuścić, nabierzesz wprawy w programowaniu jako takim no i zawsze można napisać coś w CV.

Zysk może nie być najlepszy, nie znam nikogo kto by na Flash zarabiał. Może jakieś platformy sprzedażowe/rozrywkowe coś mają do zaoferowania.

Flash nie będzie za długo wspierany na WIndows, na OSX chyba niedawno zrezygnowali (albo na dniach zrezygnują) a na Linux już dawno nie ma aktualizacji. W telefonach już też go nie ma - tam lepiej chodzą gry natywne. Ogólnie więc technologia jest w stanie agonii.