Zastrzeżenie numeru

Zastrzeżony czy ukrywanie numeru? Wchodzę na strone ery i w swoje konto. Tam mam zastrzeżenie numeru, ale gdy w telefonie w opcji: “Mój ID ma być wyświetlany” wybieram NIE i próbuje zadzwonić to muszę przestawić na domyślną opcję. Jak więć mam to zrobić, na stronie jest na pewno nr zastrzeżony, a w telefonie nie ma już takich podobnych opcji.

Na stronie jest równieć ukrywanie numeru i może to o to chodzi zamiast zastrzeżenia numeru?

#31#numer kogoś…

Ta … w Heyah, o ile sobie to przestawisz na ich WWW.

outca$t. Kilka dni temu dostałem za zadanie ukryć znajomemu nr. za sprawą strony ery (Iboa) i po prostu też dawałem zastrzeżenie numeru i nic to nie dawało, trzeba było coś innego wybrać o podobnej treści, dokładnie teraz nie pamiętam co, a nie mam na obecną chwilę do dostępu do tego panelu Ery. Ale piszesz:

To sądze, że to właśnie ukrywanie numeru, wybierz to optymalnie dla siebie i dostaniesz po kilku H smsa z potwierdzeniem i będziesz mógł się cieszyć zastrzeżonym numerem :slight_smile:

Tylko tam są 4 opcje:

zcnf66fnfggollh0m.jpg

Więc chyba powinienem wziąć pierwszą opcję. Tylko nie wiem czy jak będę dzwonił do kogoś to juz zawsze będzie ukrywało numer, czy wtedy gdy włącze ukrywanie ID w telefonie.

No nic spróbuje i napisze.

Złączono Posta : 05.05.2006 (Pią) 22:58

Więc tak, jak dałem 1 opcje to numer zawsze jest niewidoczny, nie ważne czy daje w telefonie pokazywanie czy ukrywanie numeru. I tak u odbiorcy numer jest zawsze niewidoczny.

EDIT:

Aby zadziałał ten “trik” trzeba użyć 3 opcji SOCLIR- domyślna prezentacja. Wtedy aby ukryc jednorazowo numer nie trzeba wpisywać #31# tylko właśnie w telefonie włączyć opcję NIE przy wyświetlaniu ID.

Mam nokię: więc tam są jeszcze 2 ustawienia: ustawienie domyśle i tak - id ma być wyświetlany- w obu tych przypadkach id będzie wyświetlane.

Inaczej było przez jakakolwiek integracją w ukrywanie numeru, wtedy działała tylko opcja: “ustawienie domyślne”

No tak, ale moim zdaniem wygodniej jest wpisać przed numerem te #31# niż w ustawieniach za każdym razem zmieniać czy ID ma być wyświetlany czy nie …

No ale jak mam wpisać #31#. Przecież kiedy do kogos dzwonie to korzystam z spisu telefonów i dzwonie, nie pamietam numeru tej osoby. Więc nie da się raczej zrobić tak zeby przed numerem zapisanmy w pamięci wpisać jeszcze #31#. Znaczy da się ale trzeba edytowac numer i wpisać tę kombinację i dopiero zadzwonic. Moze sie przypadkowo zapisac i bedzie klops.