Zaszyfrowanie dysku haslem na ktorym znajduje sie Windows

Witam!

Poszukuje jakiegos programu, dzieki ktoremu bede mogl zabezpieczyc Partycje na ktorej znajduje sie Windows (wazne zeby przed zabezpieczeniem dysku nie potrzebny byl format). Konkretnej chodzi o to, ze mam 2 partycje i chce udostepnic zdalny pulpit przez TeamViewera i nie chce zeby osoba ktorej udostepniam zdalny pulpit grzebala mi na Partycji C gdzie mam swoje osobiste dane. Wazne jest ze osoba ma sie laczyc przez teamviewer! Czyli odpada robienie drugiego uzytkownika z mniejsza mozliwoscia dostepu.

Czekam na szybkie odp. :smiley:

Pozdrawiam!

http://www.dobreprogramy.pl/TrueCrypt,P … 12856.html

Kolego pobralem ten programik zaszyfrowalem dysk i gdzie ja to moge pobrac zeby mi wyskakiwalo okienko z haslem gdy chce wejsc na dysk C: gdzie mam windowsa z Moj komputer? Pojawia mi sie jedynie przed uruchomieniem windowsa Please enter password, ale potem jak juz wejde na mojego uzytkownika i moj komputer to moge wgladnac normalnie w kazdy dysk :confused:

kla1992 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.