Zatrzymaj Czas po 2. minucie

Doiiero dziś się dowiedziłem o tej usłudze i bardzo mi się podoba płace tylko 9zł no i potem mam aktywny pakiet, płace za dwie minuty rozmowy a resztę 60mibn gadam za darmo ale czy te 60min jest naliczane co każdą rozmowe czy tylko 60min jednorazowo jutro zamierzam wykupić pakiet.

http://www.orange.pl/portal/map/map/off … id=1534589

Korzysta ktoś z tego i jak to jest.

Usługa działa od 2 do 60 minuty, czyli 58 minut gratis. Nie może być włączona jednocześnie z usługami Wieczory i weekendy, oraz Wybrane Nunery. Włączyć można ją tylko do 31.10.06, ale będzie działała do lipca 2007, więc się spieszcie z włączaniem. W ramach usługi otrzymuje się 1200 minut miesięcznie na rozmowy. Usługa nie działa w dniach 24, 25, 26.12, 31.12 i 1.01, walentynki i wielkanoc. Usługa działa w planie taryfowym Twój Plan, czyli w abonamencie

Były konsultant BOKI

Pete dziś dwa razy wysłąlem smsa za te 9zł ale przyszedł mi zwrotny że usługa nie aktywna kupiłem starter Orange mam na kacie 25zł i nie dało rady, może to tylko jest dla tych co mają telefony na abonament albo w jakimś planie jak mam zrobić by sobie to uaktywnić co?

Złączono Posta : 26.10.2006 (Czw) 16:00

Mam zwykły starter popa i i doładowanie 25zł

Usługa działa w planie taryfowym Twój Plan, czyli w abonamencie

wiec na karte nic… poza moze przyglupawymi pakietami masz gadane… :frowning:

a za ten pakiet placi sie jednorazowo 9 zl czy co miesiac??

Złączono Posta : 27.10.2006 (Pią) 19:07

ja mam telefon na abonament i mam pytanie: czy oplaca sie ten pakiet aktywowac?