Zatrzymywanie się FireFox'a


(Derelion) #1

Cześć

Słuchajcie mam taki problem, że podczas przeglądania stron po przez FF ona bardzo często się po prostu zatrzymuje i nie wczytuje stron. Jest tak podczas przeglądania stron na 1 zakładce i na kilku także to samo występuje. Do tej pory radziłem sobie tak, że wyłączałem przeglądarkę i uruchamiałem ją jeszcze raz ale i tak można, prawda? Jeżeli mnie za bardzo nie rozumiecie tutaj nagrałem to co się dzieje podczas właśnie przeglądania stron po przez FF: KLIK.

Dzięki za rozwiązanie problemu i rady.

PS. Konserwację FF robiłem dziś rano i niestety nie pomogło.


(suchmen) #2

Miałem dokładnie ten sam problem-mianowicie firefox 2.0.0.13 ma jakiegoś buga chyba bo na poprzednich wersjach tak nie było.to chyba błąd firefoxa najnowszego.Ja nie wytrzymałem i zmieniłem na operę która działa rewelacyjnie.


(Lukaszk 89) #3

U mnie z operą było czasem podobnie.FF z resztą tak samo.Czasem po prostu tak jest.Może przez słaby komp albo tak jak "suchmen" mówi...


(Derelion) #4

A czy jest jakiś sposób na pozbycie się tego problemu czy tylko zmiana przeglądarki? Ale ja nie chce tego robić :stuck_out_tongue:

Na pewno nie przez słaby komputer. Ale u mnie nie jest to tylko czasem ale już od 2-óch miesięcy. Dzień w dzień.


(Lukaszk 89) #5

Mi np. na dobrychprogramach się wiesza(właśnie na forum),ale to czasem..klikam odśwież(czasem nawet ze 3 razy) no i zazwyczaj pomaga.Nie powiem,trochę uciążliwe ale i tak uważam że FF jest najlepiej dostosowany do słabych kompów(tak jak mój).A dlaczego tak jest to już nie wiem...szczerze to się przyzwyczaiłem..


(suchmen) #6

poprawiam swój wpis-otóż jak aktualizowałem ff 2.0.0.12 do wersji 2.0.0.13 to problem nie występował a jak postawiłem na nowo windowsa tak samo jak zawsze to robię i odrazu zainstalowałem wersję 2.0.0.13 to problem był dokładnie taki sam i mimo grzebania w configach,wtyczkach itp nic nie dało i wywaliłem gniota:) na to miejsce poszła opera:)) dodam że w firefoxie miałem zainstalowane 2 rozszerzenia jak zawsze czyli down them all i adblock.żadnych modyfikacji nie robiłem i działała tak samo jak u kolegi wyżej-czasami przestawała wczytywać strony i tylko restart pomagał:slight_smile:


(Lukaszk 89) #7

Bardzo dobry dodatek :wink:


(system) #8

Ja tez mam problem z FF wlaczam go i ciagle pisze "Oczekiwanie na :http://en-us.start.mozilla.com/firefox?client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official

i tak ciagle stoi Pomóżcie :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:


(system) #9

Ja tez mam problem z FF wlaczam go i ciagle pisze "Oczekiwanie na :http://en-us.start.mozilla.com/firefox?client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official

i tak ciagle stoi Pomóżcie :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:


(Kilikusprimarus) #10

To jest najwyraźniej błąd w samym firefoxie, bo mi potrafi bez przyczyny pokazać, że strona nie może być wyświetlona. Pomaga F5. Ale spokojnie, 15.04 ma być wersja 2.0.0.14.


(Derelion) #11

Coś to ta twoja data się nie zgadza.


(Derelion) #12

Niestety aktualizacja nie usunęła problemu.


(jan1) #13

A masz zainstalowaną wtyczkę:

http://www.adobe.com/shockwave/download ... moid=BPCLA


(Derelion) #14

Tak, mam a co to ma wspólnego z FF?