Zawiecha kompa na aplikacjach na których było wcześniej ok

witam i od razu do rzeczy mam tego typu problem przez ponad rok miałem stabilny sysytem i nic sie nie działo jakiś miesiąc temu coś sie zaczeło walic tzn system sie zawieszał i miałem problemy z uruchamianiem niektórych programów po prostu komputer strasznie zwolnił. próbowałem różnych sposobów aż nie wytrzymałem no i format.

i niby wszystko ok system przyspieszył itd ale zaczeło sie coś innego gry które wsześniej chodziły bez problemu zaczeły się zawieszać tzn jest dzwięk a grafika sie zawiesza i cały komp po prostu nie reaguje lampka dysku nawet nie błyśnie kompletny brak reakcji na cokolwiek jedynie ratuje reset na obudowie myślałem że po prostu gry mają za duże wymagania ale nie nawet "colin 2’ (zainstalowałem, zeby sprawdzić czy chodzi o wymagania tych gier) sie tak samo tnie o co chodzi może macie jakieś pomysły sugestie zaznaczam ze zainstalowałem ten sam system który pracował bez problemu wcześniej

a Direct X

sterowniki płyty głównej itp

Zaktualizuj windę oraz wszystkie sterowniki (mobo,dx,grafa,dźwięk i inne używane). Czy poprzednio również sam instalowałeś windę? (Po prostu czy masz doświadczenie w instalacji). Jeżeli to nie pomoże to chyba sypie Ci sie sprzęt.:mrgreen:

:arrow: włącz BSOD’a Win+Pause Break-> Zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie, Automatycznie uruchom ponownie odznacz

:arrow: Debugger Windows

:arrow: podgląd zdarzeń, start-> uruchom-> eventvwr.msc

:arrow: podaj konfiguracje sprzętową

:arrow: dział Bezpieczeńśtwo podaj LOG’a

wszystkie sterownikii direct x są i jak najbardziej aktualne dodam że oprogramowanie identyczne jak w czasie poprawnej pracy wcześniej nic nie zmieniłem chyba że coś z internetu sie przywlekło ( system instalowałem sam i nie pierwszy raz i nie tylko u siebie) ale to mnie przerasta

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 17:15

jakiego loga tego z podgladu zdarzeń jesśli tak to systemu czy aplikacji a tak wogóle to dawno już patrzyłem na to i widze błedy zwiazane z gg tą wersją 7.7 chyba a co do konfiguracji sprzetu to nie widze sensu skoro wcześniej nie taka gra jak colin tylko np nfs ms chodził bez problemu a teraz nie a sprzetu przecierz nie zmieniłem