Zawiecha kompa - niebieskie paski

(Agkamil) #1

witam, mam taki problem i sam już nie wiem co mam robic wiec troche sie rozpisze:

od 2 tyg mam nowego kompa, wszystko bylo OK (gry, filmy itd. chodzily bdb) az do wczoraj kiedy zainstalowalem call of duty4. Po chwili grania obraz sie zawieszal (zdjecie) i nic nie mozna bylo zrobic, wiec res. I tak lacznie walilem resy z 10 razy bo za kazdym razem cos zmienialem i sprawdzalem czy pomoze. W koncu format, znow instalacja cod4 i dalej to samo a nawet wiecej, taka zawiecha robila sie przy przegladaniu zdjec w ACDSee czy na wygaszaczu. Wiec dzis znow format. Nie instalowalem juz cod4 ale znow to samo, przy Counter-Strike i ogolnie na poziomie windowsa przy przegladaniu stron... czy ktos wie o co moze chodzic?

Stery mam instalowane z plyty producenta grafy, przy nowych od nVidii tez tak sie dzialo, directx nowy, moze cos nie trybi przez taka liczbe restartów? Procek i grafa sie raczej nie przegrzewaja bo na poziomie windowsa maja po ok 43 stopnie...

fota ekranu: http://i37.tinypic.com/2cql83r.jpg

Parametry kompa:

Intel Core2 Duo 2,53

Gigabyte GF 9600 GT

2 GM ramu

zasilacz 500W

Dzieki za kazda wskazówke...

(impassive) #2

Może karta graficzna walnięta. Przetestuj też pamięć RAM programem Memtest (może być uszkodzona).