Zawiecha Połączenia Lokalnego

Czasami zdaża się, że zawiesi mi się Połączenie internetowe. Przez to nie można wyłączyć komputera ( w trayu wszystkie programy się wyłączą oprócz ikonki z netem - komputerki ). Oba komputerki w trayu się świecą mimo to, że nie ma żadnego ruchu sieciowego, dioda na Routerze Sagem F@st 1400 także nie miga ( jak miga to znaczy, że jest jakiś ruch sieciowy ). Czym jest spowodowane takie zawieszenie?

Moze jakis wirus? Skanowales kompa?

Napewno nie mam żadnych wirusów, Przeskanowałem kompa Kasperskim, Ad-Aware, i hijack This komp jest czysty :).

problem wystepuje od pewnego czasu czy juz od dawna?

Sam masz internet czy z kims?

Mam Router, net dzielony na 2 kompy, Neostrada 512… Problem występuje od dłuższego czasu…

ale jak to by byla wina internetu to troche dziwne ze komputer sie zawiesza… Komputer zawiesza sie zawsze czy czasami??

Komputer się zawiesza zawsze jak występuje błąd… Wczoraj zrobiłem małe porządki i od tamtej pory jak narazie wszystko jest ok. Problem dotyczył braku możliwości standardowego wyłączenia komputera tzn. Jak Już Wyłączyłem to wszystkie rzeczy z traya się wyłączyły oprócz Ikonek z komputerkami… I dalej nic nie szło… dopiero jak wyciągnęłem kabel USB z netem z kompa to było ok.

aha. No to moze coś pomoże. Jak nie to bedziemy myslec dalej ;]