Zawiecha Połączenia Lokalnego

(system) #1

Czasami zdaża się, że zawiesi mi się Połączenie internetowe. Przez to nie można wyłączyć komputera ( w trayu wszystkie programy się wyłączą oprócz ikonki z netem - komputerki ). Oba komputerki w trayu się świecą mimo to, że nie ma żadnego ruchu sieciowego, dioda na Routerze Sagem F@st 1400 także nie miga ( jak miga to znaczy, że jest jakiś ruch sieciowy ). Czym jest spowodowane takie zawieszenie?

(Ghost02) #2

Moze jakis wirus? Skanowales kompa?

(system) #3

Napewno nie mam żadnych wirusów, Przeskanowałem kompa Kasperskim, Ad-Aware, i hijack This komp jest czysty :).

(Ghost02) #4

problem wystepuje od pewnego czasu czy juz od dawna?

Sam masz internet czy z kims?

(system) #5

Mam Router, net dzielony na 2 kompy, Neostrada 512... Problem występuje od dłuższego czasu...

(Ghost02) #6

ale jak to by byla wina internetu to troche dziwne ze komputer sie zawiesza... Komputer zawiesza sie zawsze czy czasami??

(system) #7

Komputer się zawiesza zawsze jak występuje błąd... Wczoraj zrobiłem małe porządki i od tamtej pory jak narazie wszystko jest ok. Problem dotyczył braku możliwości standardowego wyłączenia komputera tzn. Jak Już Wyłączyłem to wszystkie rzeczy z traya się wyłączyły oprócz Ikonek z komputerkami... I dalej nic nie szło... dopiero jak wyciągnęłem kabel USB z netem z kompa to było ok.

(Ghost02) #8

aha. No to moze coś pomoże. Jak nie to bedziemy myslec dalej ;]