Zawiecha przez internet

Już raz to pisałem,ale zapodził się ten temat, więc piszę jeszcze raz. Mam problem z zawieszaniem się komputera.A mianowicie,od jakiegoś czasu, gdy wejdę do neta (mam ISDN) po krótszym lub dłuższym czasie komp zawiesza się,ale nie dosłownie.Z neta mogę korzystać,ale po wyłączenie przeglądarki już nic nie da się zrobić.Dodam, że mam avasta.Korzystałem też z różnych antyspywarów. Może ktoś miał taki problem i wie,co zrobić ??? :frowning: . Wskazówki z tamtego temetu nie pomogły. Pozostaje tylko format???

Windows XP lubi świrować na słabym kompie (patrząc na podpis), na twoim miejscu przeinstalowałbym na Windowsa 2000 SP4

Daj loga z HiJack’a

zgredzio

Już miał sprawdzanego loga

A ty zgredzio nie rób bałaganu mogłes kontynuowac poprzedni temat, tym razem ci daruje ale jeszcze raz zobacze że śmiecisz a tematy bedą leciały do śmietnika

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=#422077

Przepraszam, ale wczoraj coś tego tematu nie mogłem znaleźć przez wyszukiwarkę. Zawsze miałem XP i wczesniej nie bylo takich problemów.Internet mam od ponad roku.Przed zmianą pakietu z 15 godzinnego na non-stop też miałem takie problemy,ale nie tak często.