Zawiecha systemu podczas instalacji

Mam problem pod czas instalacji Windowsa wykonuje się pierwszy restart PC (po kopiowaniu plików) po restarcie wszytsko uruchamia sie tak jak powinno do momentu gdy pokazuje sie to okno:

http://img11.imageshack.us/img11/2240/72773658.jpg

na tym oknie całość się zawiesza… jak temu zaradzić? bo chciałbym postawić 7 na swoim PC.

Konfiguracja mojego PC:

Płyta: MSI 645E Max2 (MS-6567)

Procesor: Intel Pentium4 2,4GHz

RAM: 1024MB

Dysk: Maxtor 6G160P0 (ATA)

Odczekałeś chwilę czy jest to rozpoznawalna oznaka zawieszenia systemu? Jaka wersja systemu albo jaki build?

Pozdrawiam!

wuuhacz , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Chwile? Chyba 2 godziny zostawiłem na tym ekranie i nic się nie ruszyło…

Co do systemu bulid 7600 pobrany z MS.

Sprawdź jeszcze czy obraz płyty jest dobrze nagrany i czy płyta nie jest uszkodzona ewentualnie, jeśli masz możliwość to spróbuj zainstalować z pendrajwa. Sprawdzałeś jeszcze może sumy kontrolne obrazu czy aby na pewno obraz pobrał się w całości i bez błędów.

Pozdrawiam!

Próbowałem z kilku płyt sumy się zgadzają a co do pendrive nie próbowałem bo nie mam pendrive ;/

Może za problem odpowiada jeden z podzespołów?

Ktoś już wspominał o podobnym problemie i w przypadku tej osoby, wina leżała w tunerze tv.

Po odłączeniu instalacja przebiegała normalnie.

tylko co ja miałbym odlaczyc?

Jedyne rzeczy jakie są podlaczone do pc dysk, dvd, karta graficzna i usb 2.0 (normalne nie pci)