Zawiesza się komputer

Daj tylko zrzut z zakładki Health w programie HD Tune.

Ale jak mam to zrobić skoro program nie kończy swojej pracy w normalnym trybie?? Słabo się znam więc proszę o wskazówki i cierpliwość:)

Włącz program i nie wykonuj żadnych testów, tylko od razu przejdź do zakładki Health.

hd_tune1.jpg

tam nic niestety nie ma:(

Czy to może być problem sprzętowy??? Czy jedyną rzecz jaka mi pozostaje to backup, trochę mi żal wszystkiego co mam na dysku. Czy może w viście da się zrobić bez ruszania plików użytkownika…

Może jakieś rady? Skorzystam z każdej:):slight_smile:

podczas pracy Debbuger Windows w katalogu symbols mam kilka katalogów a w nich kolejne katalogi i pliki z którymi nie wiem co mam zrobić.

Może te pliki wrzucić gdzieś?

Przydałoby się sprawdzić dysk zewnętrznym (poza systemowym) programem typu MHDD, zarówna SMART, jak i bad sektory. Tu Masz instrukcję: http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html

Przeczytaj wszystko dokładnie.

Mam Pytanie mogę Ci podesłać loga z bootowania systemu?znalazłem na forum jak to się robi i widzę że nie załadowało się coś.

Wrzuć na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

http://wklejto.pl/7435

W sumie to trochę tego jest. Mam nadzieję że to nie problem.

Dzięki wielkie

Moim zdaniem to wirusy, spróbuj przeskanować Dr.WEB

Spróbuje i tego ale zastanawiają mnie te pliki , które wygenerował debbuger windows. Ponieważ są one na partycji D tam gdzie wszystkie pliki do instalacji visty(home edition:))

Nic nie wykrył:(

Może to zasilacz?Ale czy jest to prawdopodobne w laptopie?jest tak gorący że nie można go w rękach trzymać.

Może, daj odczyty z czujników z Everesta Ultimate (w nim komputer->czujnik).

Tak więc, zrobiłem testy w programie della który można uruchomić po włączeniu komputera i wyszło że to problem z dyskiem i jakimiś driverami. Nie wiem do końca o co chodzi bo podał tylko nr błędu.Jutro dzwonię do serwisu i skorzystam z 1 dniowej gwarancji.

Dziękuje za angażowanie, wiele się nauczyłem. Oczywiście napiszę jak Dell da odpowiedź. Poniżej napisze tekst komunikatów:

CODE 0F00.065D

THE SELF- TEST FAILED.THE READ PARTION OF THE TEST

ERROR CODE 200-0142

MSG:UNTIL1 : DRIVER SELFTEST FAILED STATUS BYTE=70

I dalej by skontaktować się ze wsparciem technicznym

Jestem po rozmowie z chamskim konsultantem w dellu. Okazało się że jest to wina dysku i jutro przyjedzie ktoś i go wymieni. Nie wiem teraz co z systemem ponieważ to vista home Basic i chyba jest na partycji D. Żadnej płyty z Windowsem nie widziałem w kartoniku.Generalnie dziękuję wszystkim za poświęcony czas i pozdrawiam