Zawiesza sie

witam.mam maly problem z zawieszaniem sie kompa.najczesciej gdy np odwiedzam strone media markt.a dokladnie w ‘zobacz gazetke’.czesto korzystam z ich ofert ale…obraz zaczyna zabic,potem czesto sie zwiesza.czeka mnie reset kompa.czy moze brakuje mi czegos w kompie?moze jakis sterownik zalatwi sprawe?moze ktorys z forumowiczow jest w stanie mi pomoc? :lol:

A u mnie działa ? Dlaczego ?

Nie podałeś ani systemu operacyjnego, ani przeglądarki ,ani adresu wspomnianej strony. Jaką masz wersję Flasha ?

mam windows xp pro i uzywam firefoxa.a flasha nie wiem jakiego mam.ew gdzie mozna to sprawdzic to z checia go podam.dzieki

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 12:42

adres przy ktorum najczesciej sie wiesza i ew zabi to http://www.mediamarkt.pl/torun/gazetka/

zainstaluj to.

Mi się ta strona niestety nie chce otworzyć, przypuszczam, że ma ona format pdf, dlatego zainstaluj adobe acrobat reader.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

bartisz, nie przeczytałeś dokładnie. Strona nie jest w jakimś tam formacie pdf - gazetkę można pobrać w formacie pdf (marotorun skorzystaj z tego, jeśli nic nie pomoże - pobierz sobie na dysk i przeglądaj np. Adobe Readerem). Wpisz w pasek adresu:

about:plugins

i szukaj wtyczki Flasha.