Zawieszające się strony i youtube na Firefox

Witam.Mozille ściągłem kilka dni temu ze względu na to ,że ma najmniejsze wymagania spośród przeglądarek(najmniej obciąża procesor,ram} Ale od początku mam problem z zawieszającymi się stronami i youtube.Tzn gdy czasami wchodzę na jakąś stronę(nie zawsze) to ładowanie tak jakby zawiesza się,kółko przy karcie się kręci,ale strona się nie chce załadować,wtedy dopiero muszę odświeżyć i po odświeżeniu normalnie się załaduje.Z filmikami na youtube jest tak,że czasami filmik przestanie się ładować w jakimś momencie i pozostaje tylko odświeżenie strony.Od razu napiszę,że edytowałem na samym początku jakieś wpisy w about:config ,co ludzie pisali na internecie,że przyspiesza przeglądanie.Więc nie wiem czy nie jest to tego wina.Chciałem przywrócić ustawienia fabryczne,ale nie mogę znaleść tej opcji.Po reinstalce przeglądarka zapisuje swoje dane.I jak miałem adblocka przed reinstalką to mam po.

Istnieje taka możliwość. Aby naprawić spróbuj tak: Pobierz nową instalkę FF  http://www.dobreprogramy.pl/Firefox,Program,Windows,13108.html�’> Odinstaluj posiadanego FF,  koniecznie włącznie z ustawieniami użytkownika!(wcześniej zrób kopię zakładek jeżeli je miałeś)    Z  pobranej wcześniej instalki zainstaluj FF na nowo, sprawdź działanie.

Ze zmianami w “about:config”  ostrożnie, trzeba choć trochę wiedzieć co się robi.

Podczas odinstalacji nie miałem czegoś takiego ‘‘włącznie z ustawieniami użytkownika’’.Wyskoczyło tylko czy chcę odinstalować przeglądarkę i tyle.

https://support.mozilla.org/pl/kb/Dezinstalacja%20Firefoksa

Dobra poradziłem sobie inaczej.W prawym górnym rogu są te 3 kreski i tam na dole jest taki znak zapytania.Jest to pomoc i tam była opcja resetu.Teraz wszystko działa.

A co jest pod pozycją “1” w linku który ci podałem?.