Zawieszający się Internet Explorer 8

Witam serdecznie. Mam od kilku godzin problem z IE8 na Win7 - oryginalne oprogramowanie. Gdy otwieram IE i po wczytaniu strony głównej chcę otworzyć w nowej karcie kolejną stronę, to IE tak jakby się zawieszał na nowej karcie, bo nie wczytuje okna “co chcesz zrobić w następnej kolejności?” tylko pojawia się zakładka “nowa karta”, w której nie mogę uruchomić nowej stronki. Dopiero po jakichś 3 minutach się odblokowuje i można otworzyć stronę. Bardzo proszę o rzetelną pomoc i nie pisanie odpowiedzi w stylu: “zmień przeglądarkę na Chrome lub Firefox”, bo nie mam zamiaru zmieniać przeglądarki.

Z góry dzięki za pomoc.

Dodane 04.06.2010 (Pt) 21:10

Jeszcze dodam, że wcześniej - przed tym problemem - odinstalowałem program Gladinet Cloud Desktop 2.1.357. A po wystąpieniu problemu odinstalowałem i zainstalowałem ponownie IE, a także już po ponownym zainstalowaniu IE zresetowałem ustawienia IE.

w jaki sposób odinstalowałeś IE8?

Start>Panel Sterowania>Programy>Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows>Odznaczyłem “ptaszka” przy Internet Explorer 8 (tak samo potem zainstalowałem zaznaczając “ptaszka” ponownie).

pakirhakierxd , jak już zapewne zauważyłeś, Twój post jest nie na temat.

Leci jako OT.