Zawieszajacy się komputer


(Daw13) #1

Witam

Zaniepokoiły mnie dzisiaj pewne zdarzenia na moim komputerze a mianowicie przy oglądaniu filmiku na YT nagle Monitor mi zgasł tzn chodził tylko jak by nie dostawał sygnału od kompa wyświetlał mi komunikat "brak sygnału" próbowałem coś jeszcze zrobić, sprawdzić czy wtyczki są na swoim miejscu czy mi się nic nie poluzowało ale wszystko było w porządku więc postanowiłem go zrestartować no i po restarcie wszystko było w porządku, no to pomyślałem... OK jeżeli nic się nie dzieje to spoko , ale po niespełna 40 min też przy oglądaniu na YT nagle komp mi się zawiesił, nie reagował na nic myszka przestałą działać, więc nie miałem wyjścia tylko restart, wszystko w porządku windows się ładnie załadował, ale nagle komunikat że znaleziono nowe urządzenie które nie zostało zainstalowane( myślę sobie-dziwne) sprawdziłem co to jest w menadżerze urządzeń i był to problem z Kontroler Ethernet (internet już nie działał) I co mnie naprawdę zdziwiło że po pewnej chwili komputer się sam zrestartował i po restarcie wszystko wróciło do normy, powiem szczerze że pierwszy raz spotykam się z taki przypadkiem...może to być coś groźnego? jakiś wirus?, Na wszelki wypadek zamieszczę Loga

OTL: http://wklej.org/id/849934/

Extres: http://wklej.org/id/849936/

Zaraz po umieszczeniu tego tematu problem z zawieszeniem kompa się powtórzył, musiałem ponownie zrestartować żeby wszystko wróciło do normy problem z Kontrolerem Ethernet już nie było ale zawieszenia mnie martwią:confused: Co robić?

-- Dodane 21.10.2012 (N) 19:51 --

Panowie proszę o pomoc! nie chodzi już o problem z Kontrolera Ethernet bo tu już wszystko gra ale coraz czesciej mój komp przestaje reagować jak by się zawieszał tylko restart pomaga ale nie na długo bo po jakimś czasie problem nadal wystepuje:( Proszę więc o sprawdzenie logów pod kątem jakichkolwiek błędów lub wirusów bo już nie mam pojęcia o co może chodzić... może chłodzenie? ale nie wiem jak to sprawdzić:confused: