ZAwieszający się LAPTOP

Witam.

Mam taki problem otóż moja siostra dostała laptopa dell ee teraz jej niema ale jest to laptop co reglamowała go neostrada tylko że posiada 1 gb ram. I teraz gdy się włancza i jest napis ZAPRASZAMY zacina się dźwięk przy powtarzaniu dosłownie wszystko zacina się i musze zresetować, go. Nie wiem co zrobić tata muwi, że przez przeglądarkę OPERE tak się robi, ale nie taki kit do mnie :o znam się na komputerach itp. Więc napewno nie przez operę bo posiada ona ją jakieś 2 tyg a laptop zawieza się od 3 dni, gdy się go zresetuje często i tak się znowu zawiesza góra 5 razy z rzędu. Pytanie z czego mam podac log HijackThis, combofix?? A jak z combofix to ma być w trybie awaryjnym zrobione bo już nie pamientam bo ostatnio z kasowaniem wirusa się bawiłem jakieś 3 miesiące temu, jesli to istotne laptop posiada procesor 2 rdzeniowy.

1)Ortografia.

2)Niestety musisz dać log z Combofix

Ma być tryb awaryjny??

Nie musi być tryb awaryjny. :slight_smile:

Ah kiedy nareszcie udało mi się go włączyć internet nie działą a karta sieciowa do sprawdzenia idzie jutro dopiero więc log dam dziś albo za kilka dni bo laptop będzie w naprawie z 5 dni

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 18:17 został dopisany post przez Porchekarera

Dodam że laptop zawiesza się w momencie zaczęcia muzyczki powitania zawsze w tym samym momencie.

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 18:25 został dopisany post przez Porchekarera

Log jest teraz prubuje uruchomic ;/

kompa

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 18:29 został dopisany post przez Porchekarera

I zauważyłem jak go wyłącze to tak lekko pisknie na 2 sek i …

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 18:40 został dopisany post przez Porchekarera

Log Ok