Zawieszający się proces GPU w google chrome

Od pewnego czasu borykam się z dziwnym problemem, na który nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Otóż podczas przeglądania internetu za pomocą przeglądarki googole chrome zwykle robię to na kilku zakładkach. Bardzo często zawieszają mi się nie aktywne zakładki ale w taki sposób ze zawiesza mi się ich wyświetlanie np. przeglądam allegro, otwieram interesująca mnie aukcje przy pomocy scroll’a w nowym oknie, po czym zamykam i przeglądam aukcje dalej. przewijam skrolem niżej a obraz stoi, klikam w interesujący mnie link a faktycznie kursor ustawiony jest w innym miejscu. Dopiero włączenie managera zadań i wyłączenie procesu GPU odwiesza mi wyświetlanie i widzę to co naprawdę powinienem widzieć. Bardzo utrudnia mi to korzystanie z internetu a do tego wielokrotnie klikam w coś czego nie chce. Mam laptopa Lenovo G570 z grafiką Radeon HD 7370M, procesor Intel® Core i3-2350M CPU @ 2.30GHz. W innych przeglądarkach nie mam takiego problemu ale chrome jest dla mnie najwygodniejszy. Co może być przyczyną i jak temu zaradzić?