Zawieszający się system i częste komunikaty o błędach


(Mishpatim) #1

System dość często się zawiesza,przeglądarka internetowa potrafi uruchamiać się po kilkanaście sekund czasami wyświetla stronę dopiero po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu. Program wwdc czasami podczas uruchamiania wyświetla że w pamięci jest wirus, w procesie svchost.exe. Program Ad-Aware ostatnio w ogóle nie chce mi działać,po instalacji i pierwszym restarcie systemu mogę go jedynie odinstalować. Zdarzało się też że komputer po zamknięciu systemu nie wyłącza się do końca/żeby go wyłączyć trzeba wyłączyć zasilanie.Usługi w menadżerze urządzeń kilka razy z automatycznego ustawienia przestawiały się na typ uruchomienia:"wyłączone"czyli po restarcie jest nieciekawie"prawie jak tryb awaryjny". Ogólnie system strasznie muli.. proszę o pomoc/dziękuje.

>http://www.wklejto.pl/21884


(Spandau) #2

Usuń te wpisy w HJT Jeśli sam nie nałożyłeś restrykcji na IE to te pogrubione wpisy też usuń

Uruchom HijackThis - Do a system scan only - w oknie programu pokaże się log - zaznacz kratki przy podanych wpisach - klikasz Fix checked

Pobierz Combofix przeskanuj system i daj log na forum.


(JNJN) #3

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN


(Mishpatim) #4

Log z Combofix:

http://www.wklejto.pl/21915


(Spandau) #5

Wstaw ponownie log z ukośnikami


(Mishpatim) #6

Log z ukośnikami:

http://www.wklejto.pl/21931


(Spandau) #7

Masz Nero, czy już z niego zrezygnowałeś

Jakiego używasz obecnie antywirusa bo w logu jest np

zrób z tym porządek

Start - Uruchom - wpisujesz cmd i Enter

w linii komend wpisujesz

sc delete MEMSWEEP2 i Enter

Po tym nowy log Combofix


(Mishpatim) #8

Nero właśnie odinstalowałem, od jakiegoś już czasu nagrywał z błędami. Jeśli chodzi o antywirusa to używam ArcaBit a McAfee to jest dodatek do Firefoxa-"SiteAdvisor"

-- Dodane 09.01.2009 (Pt) 19:32 --

Napisze jeszcze że użycie procesora mam cały czas na 100%. Najbardziej obciąża go proces svchost, cokolwiek chcę coś zrobić trwa to wieki..Internet działa jeszcze gorzej. Strony ładują się dobrą minute. Co mam zrobić?? Zrobiłem tak jak wyżej napisałeś i wklejam kolejny log:

http://www.wklejto.pl/21951