Zawieszanie i nie możnośc uruchomienia komputera

Witam od 2 dni mam bardzo poważny problem z komputerem otóż wczoraj rano włączyłem zasilanie i chciałem odpalić komputer więc tak zrobiłem ale po zaświeceniu światełek na obudowie nic innego się nie działo , komputer nie wydawał żadnych dźwięków a monitor wszedł w tryb “oszczędności energii” nacisnąłem reset i komputer się włączył normalnie , po 30 minutowej pracy wyłączył się tak jakby , wydał taki specyficzny dźwięk(jakbym komputer wyłączał )(zgaduje że to może być dysk twardy) po wyłączeniu go z zasilania i ponownym podłączeniu cała procedura zaczyna się od nowa włączam go nic się nie dzieje daje reset i dopiero startuje , raz za jakiś czas wyskakuje mi taki komunikat:

img9247su1.th.jpg

Bardzo proszę o pomoc.

Nie podkręcałeś czegoś? Spróbuj przywrócić BIOS do ustawień fabrycznych.

Dla mnie ten komunikat sugeruje, że masz podkręcony sprzęt i to powoduje zwiechy i problemy z odpalaniem. Ten komunikat zapewne pojawia ci się po ponownym restarcie kompuitera.

Tak jak sugerował poprzednik - przywróć w bios-ie ustawienia standardowe i pewnie problem przestanie występować.

Ale ja nie podkręcałem niczego, już próbowałem baterie nawet wyciągnąć a biosie ustawiałem domyślne ustawienia ale nadal nic.