Zawieszanie kompa

Witam

Mój problem polega na tym że komputer 3,4 razy dzienni sie zawiesza :oops: .Juz na samym początku od kupna były z tym problemy był 3 razy w serwisie i nic. Po pewnym czasie jednak problem ustał przez ostatnie 4 miesiace sie nie zawieszał po tym jak odkręciłem obudowę po dociskałem kabelki, wyjąłem i włożyłem RAM i o dziwo jakoś to pomogło. Ale ostanio zrobiłem format dysku systemowego i znowu to samo nie mam teraz pojęcia dlaczego. Mój komp: Windows vista home premium 64 bit, 2 Gb Ram Kingston,radeon 2600 256, zasilacz Qoltec. Z góry dzięki za jakąkolwiek rade.

woxny , podaj odczyt temperatur i wartości napięć z programu Everest Ultimate Edition.

(Otwórz program -> Komputer -> Czujnik)

Płyta główna: 32 C

Procesor: 7 C

Napięcie rdzenia procesora: 1.12V

+3.3V: 3.28 V

VBAT baterii CMOS: 3.22V

No ale przed formatem nie było problemu zupełnie nie mam pojęcia o co kaman ;/

Po zainstalowaniu systemu zainstalowałeś sterowniki do podzespołów ? (chipset płyty głównej, karta graficzna, itp)

do karty graficznej tylko instalowałem sterownki

W jakich momentach komputer się zawiesza ?

Podczas grania ?

Czy podczas normalnej pracy też się zawiesza ?

Odczyt tej temperatury jest błędny.

Sprawdź temperaturę procesora w BIOS-ie (dział “PC Health Status”, bądź “Hardware Monitor”).

Temperatury są w porządku. A zawiesza sie przy czymkolwiek: przy przeglądaniu stron, graniu czy słuchaniu muzyki. On ma takie opcje że może chodzić normalnie prze 3 h ale jak juz raz sie zawiesi to potem po jakims czasie drugi i trzeci raz to samo. Zupełnie nie mam pojęcia od czego.