Zawieszanie komputera podczas grania

Mam taki problem ,wczoraj gdy grałem w lineage 2 gra ło sie normalnie ,aż sie komp zawiesił ;/ i od tego czasu jak włacze jakąkolwiek gre po jakies 5 s gry mi sie zawiesza. Zdaje mi się że to wina oprogramowania/windowsa ,bo niemoglem potem uzywac tez IE (zreinstalowałem i jest ok). Gre reinstalowałem i nic nie dało ;//////

Będe wdzięczny za odp. czy da się to naprawic bez formata

Witam!Chyba nie da się tego Naprawic

Pozdrawiam Paweł2468

WIec msze zrobic formata?

Sprawdź kartę graficzną pod kątem defektów, a Windows przeskanuj Ad-Aware i Antywirusem.

Jaką masz kartę graficzną? Zainstalowałeś do niej sterowniki i oprogramowanie (w przypadku kart ATI oprogramowanie to nazywa się Catalyst Control Center)?

Mam karte Nvidia GeForce 5200 i sterowniki zaintalowałem

Hmmm przeinstaluj DirectX

Zeskanowałem wcześniej Ad-aware i bylo ok. 60 groznych , a jak próbowałem avastem to mi sie komp zawiesił

reinstalacja directa tez nie pomogla

Skoro miałeś tyle groźnych obiektów to możliwe, że nie wszystkie zostały usunięte. W dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis dal logi z programów HijackThis, Silent Runners. Instrukcję co i jak znajdziesz TUTAJ, oprócz tego przeczytaj zasady tytułowania tematów w dziale z logami.

Jeśli masz jeszcze jakieś syfy w komputerze, to Panowie z tamtego działu powinni je wyłapać i pomóc ci je usunąć.

Heh ,chyba jest jednak coś z moim komputerem ;/ ,bo jak chce sformatować to mi sie zawiesza komputer zawsze w tym samym momencie.

Miałem podobny problem… ale zresetowałem bios i pomogło… spróbuj może Tobie też pomoże :wink:

A mógłbyś napisać / dać link jak to zrobic? Bo nigdy nie resetowałem biosu ,czy trace jakies dane

Widziałem w internecie ,ze trzeba zdjąc jakoś baterie ,a ktoś inny napisal zeby w biosie dać Load default settings , co mam zrobić zdjąc te baterie??

Widziałem w internecie ,ze trzeba zdjąc jakoś baterie ,a ktoś inny napisal zeby w biosie dać Load default settings , co mam zrobić zdjąc te baterie??

Dodam co mam na temat formatowania biosu w ksiazke od komputera:

hpim1556ss8.jpg