Zawieszanie się, błędy w F1 Challenge 99-02 z modem 2007

Witam.

Mam bardzo uciążliwy problem na którego rozwiązaniu bardzo mi zależy. Może zacznę od początku.

Niedawno grałem sobie w csa 1.6 z kumplami przez neta, wszystko ok ... Nagle niespodziewana zwiecha =\ No cóż ... pomógł tylko reset ... po ponownym włączeniu csa zaczął się bardzo przycinać (było ok. 20-25 FPS [normalnie mam około 40]), następnie zwiecha. Bawiłem się konfiguracją grafiki aż zmieniłem z domyślnie ustawionego OpenGL na DirectX i wszystko do tej pory działa bez zarzutu.

Od dwóch miesięcy zagrywam się w F1 challenge z modem na sezon 2007, grywam wyłącznie przez internet. Wszystko było dobrze do czasu aż ta gra mi się zawiesiła, już chciałem robić reseta, lecz po 20 sekundach znów było wszystko ok. Z każdym dniem gra wiesza się coraz częściej. Najczęściej dzieje się to podczas wychodzenia z toru, wyścigu oraz powrotu do menu głównego. Zawiecha trwa dokładnie 100 sekund (mierzone stoperem). Próbowałem na różnych ustawieniach detali, grafiki itp. Czasem występują takie błędy:

Podczas gry przez internet

ehqk4.th.png

Podczas wyboru serwera

eh2nu2.th.png

Gra zaczęła się zawieszać dużo razy częściej po zmianie karty dźwiękowej z integry na Sound Blaster Audigy.

Proszę o pomoc, za każdy post będę wdzięczny ponieważ bardzo zależy mi na tej grze. Z góry dzięki 8)

Przeczytaj punkt 2.6 regulaminu i popraw temat

Sprawdź, czy defragmentacja dysku pomoże.

Witam ponownie!

Problem rozwiązany, pomogło zejście z taktowaniami karty. Sam się tego nie spodziewałem. Nie ma już żadnych errorów, ani nic co powodowałoby problemy.

Dzięki chłopaki za odpowiedzi ;D

Złączono Posta : 11.10.2007 (Czw) 20:31

Przepraszam, że post pod postem (chcę odświeżyć wątek), ale problem znów wrócił, znowu się zwaliło … dobrze było tylko przez jakiś czas … Defragmentacja dysku nie pomogła. Macie jeszcze jakieś pomysły ?