Zawieszanie się gier na Win XP oraz pewne błędy


(Err0rek198) #1

Nie wiem czy dobry dział, ale jeśli zły proszę o przeniesienie...

Więc zaczynam. Mam znanego laptopa Asus X52JE, z błędem konstrukcyjnym (są artykuły w necie). Od początku miałem zainstalowany Win 7, niestety jak to Win 7 zamulał komputer. Zainstalowałem więc win xp i tu jest problem. Gdy włączam jakąś grę co kilka minut się zacina, później już zacina się i wymaga restartu.

Czytałem, że dedykowanym systemem dla tego laptopa jest właśnie Win XP więc nie wiem co jest. Sprzęt jak chcecie mogę podać, lecz łatwo znaleźć go na internecie. Obejrzałem również Podgląd Zdarzeń i często powtarzają się błędy, informacje a pare razy ostrzeżenia.

Błąd:

System Windows nie może zarejestrować stanu sesji RSoP (Resultant Set of Policies - wynikowego zestawu zasad). Próba połączenia z WMI nie powiodła się. Dlatego żadne następne rejestrowanie zasad RSoP dla tej aplikacji nie zostanie wykonane.

Ostrzeżenie:

System Windows zapisał rejestr użytkownika LAPEK\Administrator, kiedy aplikacja lub usługa nadal użytkowała rejestr podczas wylogowania. Pamięć używana przez rejestr użytkownika nie została zwolniona. Rejestr zostanie zwolniony, kiedy nie będzie używany.

Najczęstszą tego przyczyną są usługi uruchamiane z konta użytkownika. Próbuj skonfigurować te usługi, aby były uruchamiane z konta LocalService lub NetworkService.

Informacja:

wuaueng.dll (3828) SUS20ClientDataStore: Aparat bazy danych uruchomił nowe wystąpienie (0).

Ostatnio wystąpił bluescreen, lecz pomógł CClenaer i Combofix oraz częściowo z porad z neta Doc. Web czy jakoś tak. Jak wystąpi podam jego treść.


(adam9870) #2

Zobacz proszę:

http://www.searchengines.pl/System-Wind … 92043.html

Rada: Nie używaj ComboFix bez nadzoru innych. To program, który sam potrafi usuwać syf i nie tylko, widziałem jak usunął na przykład iPlusa. Jeżeli zainteresował Cię ten temat:

http://www.searchengines.pl/ComboFix-me … 66762.html

Co do BSODów:

stop-0x0000007e-t114516.html?hilit=minidump#p797977

szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html

Jeżeli myślisz, że to syf:

Log z OTL + GMER

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Następnie możesz kliknąć w wykrzyknik w prawym górnym rogu wiadomości w tym temacie i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo. Tam najpewniej ktoś sprawdzi log.


(Err0rek198) #3

Robione wcześniej

Jeśli chodzi o to że zaśmiecenie to nie, robiłem formata przed instalacją Win XP.

Logi: http://wklej.to/dIjKE


(fiesta) #4

krt22 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038