Zawieszanie się Google Chrome

Witam, rano jeszcze było wszystko w porządku, później zaktualizowałem w Firefoxie Flash Playera i Silverlighta i nie wiem czy przez to, ale od tego czasu zauważyłem, że Google Chrome zawiesza się. Gdy włączę filmik na YouTube, a następnie zminimalizuje albo otworze nową kartkę, to filmik automatycznie się zawiesza. Głównie widocznie to jest właśnie, gdy na stronie jest Flash. Reinstalacja przegladarki, Flash Playera ani nic nie pomaga. Nie wiem co robić, Firefox też jakby troche spowolnił, ale może to tylko złudzenie…

Nikt nie pomoże? Czytałem o tym, że są problemy z nowym Flash Playerem, ale niby wyszły już jakieś poprawki, a u mnie dopiero dzisiaj taki problem się pojawił.

Rozwiązanie problemu:

otwórz w Chrome nową kartę, wpisz: chrome://plugins następnie z prawej strony kliknij +Szczegóły. Wyłącz wtyczkę ShockwaveFlash wersja 11.3.31.222

Zrestartuj przeglądarkę.

Błąd powodowany jest w większości na systemach, na których ustawienie dźwięku to 5.1 lub 7.1.

Po aktualizacji Google Chrome są teraz dwie wtyczki odpowiedzialne za flash: Shockwave Flash 11.3 r31 11.3.31.225 oraz Shockwave Flash 11.3 r300 11,3,300,268 i problem powrócił, filmiki na YT nie zacinają się aż tak ciężko ale zdarza się, za to o wiele częściej zawieszają się skrypty w JavaScript na różnych stronach (choć Jave mam zaktualizowaną do najnowszej). O co znowu chodzi?

mam ten sam problem, próbuje inaczej aktualizuje adobe schockwave do 11.6.5.635, oraz inne flashowe jeżeli pomoże napisze, a wy piszcie jeżeli macie gotowe rozwiązania ;]

Poaktualizowałem i strasznie się tnie, wypiszcie dokładnie jakie pluginy wyłączyć bo tych schockwave i innych jest masa lub co robić

to działa !!