Zawieszanie się internetu

Witam mam taki problem. Mialem internet z sieci lokalnej w pc. Kupilem sobie laptopa Hp comaq 6715b i jak podlączałem kabel sieciowy do laptopa nie było netu. Użyłem więc programu Smac chyba do podmienienia adresu mac karty sieciowej. Internet jest tylko taki problem jest net 1mb i super śmiga na lapie ale tylko przez kilka, kilkanaście minut potem stronki zaczynają otwiera się bardzo wolno lub w ogóle się nie otwierają. Po zrestartowaniu kompa znowu wszystko extra chodzi do czasu. No nie wiem co jest. Ma ktoś jakiś pomysł?

może masz jakiegoś syfa na kompie i ci muli, sprawdź menagerze zadań czy jakiś przypadkiem nie powołany proces nie jest włączony

wrzuć logi na:

viewforum.php?f=16

devil33 napisał : może masz jakiegoś syfa na kompie i ci muli, sprawdź menagerze zadań czy jakiś przypadkiem nie powołany proces nie jest włączony

jakiś torrent masz wlaczony lub masz uszkodzone lacze internetowe

No właśnie chodzi o to że łącze jest ok. To chyba jest związane z utorrentem. Jak go wyłącze to wszystko zaczyna dobrze chodzi przynajmniej narazie. Jak jest włączony utorrent to stronki sie wolna otwierają aż w końcu zawieszają się lub wyświetla mi że nie może wyświetlic strony tak jakby netu nie było z tym że net jest bo na utorrencie normalnie wszystko się ściąga w tym czasie. O co chodzi? Na stacjonarnym kompie jak nawet mialem utorrenta włączonego to szybko net chodził i w ogóle a laptop jest o wiele lepszy jeśli chodzi o sprzęt i są jakieś z nim problemy. Nie ma to związku z tym ze używałem programu Smac do podmienienia adresu mac?