Zawieszanie się kompa, gdy gra przechodzi do trybu OpenGL

Witam.

mam problem z OpenGL a mianowicie taki że gdy np włączam Tester OpenGL komputer się zawiesza się i koniec i jeszcze do tego słychać ciągły pisk w głośnikach wiec muszę zawsze robić restart, tak samo jest jak przechodzę do trybu OpenGL w grach np CS 1.5 ustawiam grafikę w na OpenGL i gdy chce już wejść do gry to jest buum i koniec komputer sie

się zawiesza a odwiesić się go nie da, odwiesza i jest ciągły pisk.

Próbowałem z sterami pobrałem od najstarszych do najnowszych i nic, a jeszcze przed formatem wszystko działało.

Wiec jeżeli ktoś już kiedyś miał ten problem i potrafi go rozwiązać to prosił bym o pomoc. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

mam identycznie to samo z wolfem et który też działa na open gl’u ale sytuacja przestaje mieć miejsce gdy powracam do standardowego taktowania procka:/ ty coś podkręcasz?

nie ja nie podkręcałem, ale przed formatem wszystko działało ładnie na OpenGL tylko po formacie zaczął się ten problem, a i jeszcze nie wiem czy to ma związek z Kartą ale gdy włączam Winampa to komp zaczyna się bardzo lagować a CPU jest na 100%, nie wiem pomoże następny format ale całego dysku.

felekdf14

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Miałem podobny problem ale z wolfem ET ale rozwiązałem go zajeło mi to duzo czasu ale sie udało :lol: wystarczy usunąc plik etconfig ( ale lepiej zostaw sobie kopie ) i podmienic go z własnym configiem :slight_smile: wpisując oczywiście ta samą nazwe :slight_smile: powinno działać:D

a i już problem rozwiązany, dlaczego występował ten błąd dlatego bo miałem na płycie głównej podłączony kable do stacji dyskietek ale nie miałem go podłączonego to tego kabla, ale podłączyłem stacje dyskietek i jest teraz spoko i jakoś system znacznie przyspieszył ;D Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

pozdrawiam.