Zawieszanie się kompa

Witam!

Mam dziwny problem kupiłem sobie niedawno grafike Geforce 7300GT i dzilala normalnie az zainstalowałem GTA SA i zaczał mi się wieszac podczas grania

tak że tylko reset pomagał myślałem że to przez cracka, bo nie lubie słuchać szumów cd-rom, ale problem zaczął się powtarzać we wszystkich grach i nawet tez mi nie chodzą filmiki(3 klatki/s). Ale zauważyłem ze problem tkwi w grafice, bo jesli ustawie gre na mini to dłużej pojeżdżę a jeśli na full to zrobie pół kroku (dosłownie).Dzisiaj przestawiłem biosa na domyślne i gta chodzi chociaż tnie się i dźwięk się sypie, ale po 5 minutach jeżdzenia sie nie zaciął (normalnie co 30 sek).

Moja konfiguracja:

Procek AMD Sempron 2200+

Grafika AGP GeForce 7300GT 512 MB DirectX 9.0c

RAM DDRII 768 MB

Możliwe,że to przez system i pozostałości sterowników,ale najpierw zreinstaluj stery od karty pousuwaj wszystko co znich zostało programem i ewentualnie płyty głównej.Narazie sprawdź wszystko,nie obwiniajmy narazie Karty graficznej.

Może jestem pesymistą, ale wg mnie jedynym wyjście i sprawdzenie co jest złe to REINSTALKA. A tak na marginesie, to czy ta karta graficzna jest uzywana czy nowa? Z salonu badz sklepu czy z allegro?

a też czy karta potrzebuje podłączenia dodatkowego zasiłania /czy jest podłączone/

-no a zasilacz …

Karte kupowałem nówke na allegro mam gwarancje 24 miesiace dodatkowe zasilanie podłączone zasilacz moze byc za slaby nie ma napisane ile ma wat, wcześniej mialem R9550

Zasilacz powinien wystarczyć jeżeli działał Ci wcześniej R9550 a teraz masz GFa7300.

Zrób tak : odinstaluj wszystkie sterowniki z menu Dodaj/Usuń programy. Potem programem Driver Cleaner 3.3 dokładnie przeczyść cały system, żeby żadne resztki po systemie się nie pałętały.

Potem pobierz oficjalne sterowniki ze strony nvidii, zainstaluj je i reszte driverów.

spawdż jeszcze czy komputer się przegrzewa!

Przeinstalowałem wszystko ale nic. Wczoraj skasowałem system i zainstalowałem nowy i jest wporzo.