Zawieszanie się komputera po pewnym czasie


(Dudus1989) #1

Witam, mam problem. A mianowicie moj komputer zaczyna się zawieszać po tym np jak gram w gry czy ogladam film. Wygląda to tak, że wszystko chodzi ładnie pięknie a po wyłączeniu gry pasek windows się nie pokazuje i zaczynają się kłopoty. Nie mogę nic potem włączyć czy wyłączyć. Proszę o sprawdzenie logów. Tutaj OTL :

http://wklej.org/id/677441/

extras:

http://wklej.org/id/677443/


(Acorus) #2

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(Dudus1989) #3

nie da sie wykonac tego skryptu. Próbowalem 3 razy. Puszczam skrypt nic sie nie dzieje pisze tylko w otl : Killing Process Do not interrupt. Ale czekam czekam 10-15-20 min i nic. Klikam na otl i pisze, że brak odpowiedzi.... Więc resetowalem kompa i na nowo. 3 próby 3 razy nie dało rady co teraz?


(Acorus) #4

Spróbuj w trybie awaryjnym.


(Dudus1989) #5

http://wklej.org/id/681710/

w trybie awaryjnym dalem rade. Sorry ze tak dlugo ale nie mialem dostepu do kompa:)


(Acorus) #6

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Wyłącz i włącz przywracanie systemu.

http://www.searchengines.pl/Czyszczenie ... 41981.html

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.


(Dudus1989) #7

okej zrobilem. To wszystko?


(Efka8) #8

Witam, mógłby mi także ktoś pomóc?

Od jakiegoś czasu (2tyg) mój komputer zaczął działać głośniej i wchodząc na strony typu youtube od razu się zacina, na innych stronach jest podobnie, po pewnym czasie jest całkowicie zawieszony. Próbowałam go oczyścić.... myślę o ściągnięciu jakiegoś programu w poszukiwaniu wirusów.. .