Zawieszanie się komputera przy zamykanie systemu [WinXP]

Mam dokładnie ten sam problem - zawieszanie się komputera z Win XP bez powodu i coraz częściej. Trafiłem na ten temat przez googla, ściągnąłem sobie tego Combofixa.

Mogę też tu wkleić loga i poprosić o pomoc?

Temat wydzieliłem, daj log z ComboFix

http://www.wklej.org/hash/32248b2991/

start>>>wszystkie programy>>>akcesoria>>>narzędzia systemowe>>>zplanowane zadania

C:\WINDOWS\Tasks\AppleSoftwareUpdate.job

C:\WINDOWS\Tasks\User_Feed_Synchronization-{B218009E-6D95-4F7C-8CBA-DC8BEDBD57A5}.job

C:\WINDOWS\Tasks\{62253C64-5980-43EA-9DF1-A98F5DF187ED}_XX-H84LJQOST7I6_xx.job

C:\WINDOWS\Tasks\{7C2B31FB-699D-4130-8AD0-47C3C5361BBB}_XX-H84LJQOST7I6_xx.job

Skasuj wszystkie wymienione

Proszę pobrać i użyć Malwarebytes’ Anti-Malware

Wciskamy Skanuj , wybieramy dyski do skanowania i Rozpoczynamy skanowanie , na końcu wciskamy Usuń zaznaczone jak będą i Ok  :wink:

Skasowałem te 4 plus 8 pozycji wskazanych przez Anti-Malware.

Dzięki za pomoc. Zobaczymy teraz, jak będzie.

( dochodziło już do tego, że zawiesił się bez powodu w czasie działania ComboFixa i musiałem zaczynać proces od początku - oby wreszcie pomogło, bo jest to strasznie frustrujące :wink:

Przez pewien czas było lepiej, ale ciągle zawiesza się bez przyczyny (tzn. czasem po długiej pracy, czasem po godzinie, a nieraz na wejściu zaraz po właczeniu 2-3 razy pod rząd). Nie zależy to od ilości otwartych programów ani okien.

Co jeszcze można sprawdzić? Czy w razie braku innych możliwości pomoże reinstalacja Windowsa (tak mi radzono)?

Przy okazji, w razie reinstalacji, czy tracę wszystkie dane i programy, czy mogę jakos ocalić to co mam?

Przeczyść system oraz rejestr CCleaner

Wykonaj optymalizacje Autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar Mój komputer Kaspersky Online Scanner Uruchom pod IE daj raport na forum

lub Dr.WEB CureIt!