Zawieszanie się komputera

Mam taki problem że zawiesza mi się system. Dzieje się to przy uruchamianiu i do ok 5-10 minut po załadowaniu systemu. Jak system się załaduje i pc działa to już się nie zawiesza, potrafi chodzić godzinami, przy dużym obciążeniu, grach, muzyce z netu itp. Problem pojawia się gdy chce się go włączyć. Czasami 3-4 restarty to konieczność, bo zawiesza się przed bootowaniem, w biosie, po bootowaniu, po załadowaniu systemu, w każdej chwili gdy ma ‘ochotę’ :stuck_out_tongue: Przeczyściłem wnętrze komputera, wcześniej formatowałem cały dysk. Sprawdziłem też wszystkie kable i zamieniłem pamięć RAM do drugiego slotu. Nic nie pomogło:/

Konfiguracja PC:

Nikt nie potrafi pomóc, wskazać jakiegoś podejrzanego elementu? Dodam że zasilacz nie jest z czarnej listy, fortron 350W więc powinno wszystko śmigać. Czy ‘śledź’ na USB może powodować zawieszanie się PC?;/ Po odłączeniu tego dodatkowego usb w ogóle nie startował mi PC, więc trochę dziwne. A wcześniej go nie miałem i wszystko chodziło a teraz bez niego nie uruchomi się system.

Dodane 06.08.2009 (Cz) 18:22

Dobra sam rozwiązałem problem. Niby wszystko było stabilne itp więc problem był w czymś innym. Okazało się że mam puste pliki win.ini i system.ini w C:\Windows. Dlatego mi coś się nie chciało uruchomić i system się wieszał. Brakowało określenia sterowników, a po zapełnieniu plików odpowiednimi wpisami na razie wszystko jest ok. :lol: :lol: :lol: