Zawieszanie się komputera

Witam posiadam laptopa Acer 5741g. Od jakiegoś czasu kiedy w firefoxie otwieram kilka zakładek lub stronę kinomaniak komputer zawiesza się na kilka/kilkanaście sekund, nawet kursorem nie można ruszyć. Czy taki objaw może wskazywać na coś poważniejszego? Z góry dziękuję za pomoc.

daj screen z HWmonitor

1535c36374c88f4am.jpg

trochę wysokie temperatury jak na idle przeczyść go, przedmuchaj dość dokładnie itp, przeczyść dysk i rejestr programem CCleaner a potem zdefragmnetuj dysk C jeśli poziom fragmentacji dalej będzie wysoki zdefragmetuj jeszcze raz aż do skutku tak żebyś miał poniżej 15% lub mniej im miej tym lepiej

Raczej to nie to. Wyczyściłem ccleanerem, defragmantacja nie była potrzebna, wyłączyłem lapka, odczekałem aż ostygnie i uruchomiłem jeszcze raz. Włączyłem przeglądarkę, wszedłem na stronę kinomaniak.tv i się zawiesiło.

Cześć,

jaką masz wersję Adobe Flash Player? Pokaż zakładkę Uruchamianie z msconfig, coś mi się wydaje że masz zbyt duże obciążenie systemu odrazu na starcie.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Mam flash player 11.7.

f36f7b58a36f624bm.jpg

19a75e210ea98ad2m.jpg

odinstaluj google toolbar jest on już przez google nie wspierany i strasznie muli przegladarke, jak to nie pomoże to odinstaluj comodo i zobacz jak będzie

Jedyna poprawa to taka, że kursorem można ruszać. Dodam, że po wpisaniu hasła dość długo trzeba czekać zanim załaduje się pulpit i będzie można normalnie korzystać z laptopa.

Cześć,

podaj screen z zakładki Health w HD Tune. Wydaje mi się że to wina dysku.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

W zakładce Health nic nie ma. Uruchomiłem skanowanie dysku, nie wykryło żadnych uszkodzonych sektorów.

Bądźmy skrupulatni, podaj odczyt SMART z CrystalDiskInfo wypakuj i uruchom (zmień ustawienia, Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]), pokaż screena z programu (wszystkie parametry).

http://forum.dobreprogramy.pl/gallery/image_page.php?album_id=20&image_id=5713

Mam nadzieję, że o to chodziło.

Parametry SMART dysku są w porządku.

Kiedy zaczęły si problemy (instalacja/aktualizacja jakiegoś programu)?

Odinstaluj zbędne programy od producenta laptopa.

Wyłącz zbędne programy z autostartu.

Dysk przeskanuj za pomocą Malwarebytes Anti-Malware

Podczas instalacji usuń zaznaczenie przy Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware PRO.

http://wstaw.org/m/2012/12/29/2012-12-29_005346.png