Zawieszanie się komputera

Witam… mam powazny problem, a mianowicie komputer mi sie dosyc czesto zawiesza… wczoraj robilem formata dysku C:, gdyz moj braciszek wszedl na stronke z wirusami ;/ no i sformatowalem dysk C: z windowsem a D zostal w nienaruszonym stanie… Jaka może być przyczyna tego, że mi sie zawiesza komputer? mam dwie wersje: 1) wirus na dysku D (czy jest mozliwosc ze wirus moze byc przyczyna zawieszania sie PC?), 2) jakas czesc jest uszkodzona.

Duron 800mHz, GeForce 2 MX 400, 256 SDR RAM, 40GB Segate

Prosze pomózcie… ;p

Jaki masz system ??

Wklej logi z HijackThis (TUTAJ masz opisane co i jak)

Pozdrawiam

podstawa to miec antywira

posniej jakiegos antyspy’a

i przeskanowac

jesli instalacja winda przeszla bez zadnych problemow

to moze byc problem z jakims sterownikiem lub moze to byc uszkodzona kosc pamieci

powodow jest wiele

trzeba troszke poszukac

pozdro

…::Beniol::…

Jaki masz system ??

mianowicie mam Windowsa XP ;]

móglbys mi Ty wytlumaczyc troszke co da ten HijackThis?

a czy to moze byc wina wentylatora od procka?

HijackThis zrobi skana Twojego komputera w formie logów, które wkleisz tutaj na forum i ktoś Ci pomoże (jeżeli będą jakieś robaki czy coś w tym stylu to sie je usunie :wink: )

podaj jeszcze temperatury programem np speedfan

juz czaje ;p

jeszcze pare pytan

instaluje tego Hijacka i robie skanowanie nastepnie kopiuje to co wyjdzie i wklejam Wam?

Dokładnie tak :slight_smile:

klikasz to pierwsze później jak program skończy to otworzy się notatnik wtedy to skopiuj i wklej

w znacznikach code

a jeszcze jedno…

ile ten program robi te skanowanie?

ściągnij i zobacz :mrgreen:

maksymalnie z 10 sekund ;]

Nie martw się, ten HijackThis nie gryzie… wręcz przeciwnie, może rozwiązać Twoje problemy :wink:

Co do tego wentylatora, to tak jak mówi daniel10 sprawdź temperaturę i podaj (ktoś kto sie na tym zna to Ci powiem czy wszystko jest ok :wink: )

własnie sie dowiedzialem paru rzeczy o tym programiku ;p podobno ma mnostwo keyloggerów ;/

O jakim programiku ??

Jeżeli masz wątpliwości, że to jest bezpieczne, to poprzeglądaj: Bezpieczeństwo i logi HijackThis - zobacz na czym to polega etc…

tak co do tego Hijacka… kumpel mi powiedzial

przeczytam ;] thx za link

TO ten kumpel za przeproszeniem /cenzura/ się zna na tym programie, jest czysty i bardzo pomocny.

w pełni się z tym zgodze :wink: Powiedz temu kumplowi ode mnie, że jest … “ślumą” :smiley:

A co do programu, to mi już kilka razy pomógł i z tego co widze, że to pomaga ludziom cały czas :wink:

Ja tez mam problem z wieszaniem sie kompa :frowning: Mam xp i plyte glowna k7vt4-4x i czesto mi sie przycina wszystko albo przerywa polaczenie i tylko reset pomaga :frowning:

Daj swoje logi z HijackThis…

PS> Następnym razem zakładaj do tego nowy temat, bo później sięrobi tzw. “misz masz” w tamacie :roll: