Zawieszanie się menedżerów pobierania po dodaniu linków

Mam odwieczny problem zawiesza mi się każdy menedżer pobierania(program) po dodaniu dużej ilości linków. W FlashGet gdy np. dodam 3000 linków program się zawiesza na długo a ja dodam więcej linków to już program się zawiesza na cały czas , podobnie jest z innym programammi IDM albo jDownloader, Orbit itp.

Na tej liście nie widzę Free Download Manager ale na twoim miejscu nie wymagałbym takich cudów.

Czyżby za słaby procesor ? Obciązenie wtedy wynosi tylko 25 %

Myślę że to nie kwestia sprzętu a raczej ogólne ograniczenie możliwości w zastosowanej technologi programistycznej.

Oczywiście rozumiem że chodzi ci o to że prog się wiesza gdy próbujesz dodać taką ilość linków naraz (nie w sytuacji typu masz już dodanych 2999 i działa a po dodaniu kolejnego zwiecha).

Ogólenie nie tylko program się zawiesza ale nawet jak byś dodał powiedzmy 20000 linków na jakieś forum na 100 % się zawiesi przeglądarka lub ta karta(strona)… Nie wierze że nie ma sposóbu na obejście tego problemu. Sa programy, które nie mają żadnych ograniczen linków najwyzej nie pobiorą tyle odrazu na raz …tylko mają kolejke ale niestety ja nei znam takich programow bo wyprowalem wiekszosc popularnych i sie wieszają np. Mihov picture Downloader wiesza się po Np.(!) 10000-50000 linków itp. (w tym czasie bardzo długo program nie odpowiada)…

djzon , :o dodam 3000 linków :o

A co w tym dziwnego? Sprawdź jeszcze na tym downloaderze

http://www.freshdevices.com/freshdown.html

Poradziłem sobie innym programem ktory sam w sobie generuje linki(nie trzeba dodawac)i potem mozna z tego samego programu dodac i teraz ladnie sciaga :slight_smile: Czyli dodac 6000000 linkow wcale sie nie trzeba nameczyc i program sie nie zawiesza :slight_smile:

Dodane 28.05.2010 (Pt) 17:43

Zapomniałem dodać, że program zapisuje także “niektywne linki” o rozmiarze 220 bajtów, których potem z folderu nie usunie się łatwo. Po zaznaczeniu np. setek złych plików i próbie usuniecia do kosza --> efekt wieszanie się… Zna ktoś pomysł jak usunąć pliki o rozmiarze 220 bajtów a reszte plików zostawic?

djzon , systemowa wyszukiwarka :slight_smile:

start>wyszukaj>pliki i foldery>wybierasz lokalizację>jaki jest rozmiar? wybierasz co najwyżej