Zawieszanie się przeglądarek

Witam, mam pewien problem a mianowicie podczas pracy wiesza mi się przeglądarka, dopiero po włączeniu innej i odświeżeniu strony poprzednia się odwiesza.

Próbowałem już kilku przeglądarek: Google Chrome, Firefox, Safari, Opera i wszystkie się zawieszały. Proszę o pomoc.

sprawdzałeś czy nie masz wirusów na dysku ??

Witaj. Wyczyść dysk z plików tymczasowych i w przeglądarkach z ciasteczek i historii. Użyj CCleaner. Przeskanuj antywirusem i przeinstaluj przeglądarki. Powodzenia

Ewentualnie możesz jeste w wierszu poleceń wykonać komendę: ipconfig /flushdns

Próbowałem rady Szuri21, a także użyłem CCleanera i nic nie dało. Za skanowanie zaraz się wezmę. Jeżeli ktoś ma kolejne pomysły to proszę podawać. Dzięki.

Zrobiłem skan Malwarebytes’ Anti-Malware 1.44 i nic nie wykryło ; (

Jeśli bierzesz się za skanowanie to zachęcam Cię do przeskanowania systemu za pomocą Malwarebytes, a także Hitman Pro. Oczywiście po uprzednim update bazy sygnatur.

Witam. Proponuję zająć się kolejno każdą przeglądarką osobno. Zapisz zakładki do pliku aby można je przywrócić, odinstaluj całkowicie używając Revo Uninstaller ( usunie wpisy w rejestrze ). Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję ze strony producenta.

Zrobiłem skany Malwarebytes, a także Hitman Pro i okazało się że nie mam wirusów. Następnie usunąłem Google Chrome za pomocą Revo Uninstaller i zainstalowałem ponownie. Otworzyłem trzy pierwsze karty i się zaciął =D> Proszę o kolejne rady ^^

Hmmm, kompletnie nie mam pojęcia, co mogłoby być przyczyną ale tak mi wpadła na myśl jedna opcja, zupełnie teoretyczna.

Pierwsza to taka - czy posiadasz antywirusa, który ma ustawione skanowanie w czasie rzeczywistym otwieranych przez Ciebie stron internetowych? Może to jest przyczyną?

Niestety nie mam antywirusa, więc to odpada ;/