Zawieszanie się systemu po kilku minutach od uruchomienia

Witam serdecznie,

prosze o pomoc w ustaleniu co może być przyczyną zawieszania się systemu. Wygląda to tak że startuje on normalnie, przy czym po kilku minutach od uruchomienia przestaje reagować na cokolwiek. Menadżer zadań nie pokazuje niczego nienormalnego, proces eksploratora windows nie wariuje, zyżycie procesora i RAM bardzo niskie. W trybie awaryjnym problem nie występuje, da sie instalować programy i otwierać okna.

Robiłem czyszczenie czym się da, tzn comodo security i jv16 power tools 2010, odinstalowałem jedyną aplikację, którą instalowałem ostatnio tj vmware workstation (ale z problemami, normalna dezinstalacja nie była mozliwa, dopiero pod eksploratorem przez jv16 się udało).

robiłem też analizę dysku, pamięci, procesora oraz pogłębione skanowanie w poszukiwaniu możliwych problemów sprzętowych za pomoca narzędzi

dostarczonych przez hp. moj komputer to hp dv6-1307ew

nie robiłem żadnej aktualizacji sterowników, do niedawna wszystko pracowało ok.

baaaardzo będę wdzięczny za pomoc:)

pozdrawiam

piotrek

temperatury w normie? Sprawdź czy wentylatorek procka nie jest zakurzony

wszystko w normie.

cuda, nie dziwy

Być może masz jakiegoś syfa…

no wlasnie nie wiem ale mi sie nie wydaje korzystam z kaspersky’ego, comodo i jv16 nie wykryly tez niczego dziwnego

  1. Twój lapek to wieeelki badziew - szczerze mówiąc! HP dv6 to bardzo awaryjne modele!

  2. Wejdź w menu start w normalnym trybie i wyszukiwarce [tej na dole] wpisz Podgląd zdarzeń. Sprawdź czy tam nie ma zapisanych żadnych błędów krytycznych, błędów, ostrzeżeń, informacji! Wejdź w zakładkę “Podgląd zdarzeń (Lokalny)” , i jeśli coś znajdziesz wklej na forum. Tylko nie wszystko, bo dużo pewnie tego będzie! Najnowsze tylko!