Zawieszanie się win 7

Wcześniej miałem 32 bitowy i to samo było, więc zainstalowałem 64 bitowy i to samo. Wczoraj np instaluje sobie patcha do pewnej gry to takie zawiechy miałem że maskara nic nie mogłem zrobić, jeśli chodzi o normalne siedzenie na kompie, czyli słuchanie muzy, praca w programach np gimp, czy przeglądanie stron internetowych to jest ok. Zaczyna wariować gdy coś dużego instaluje lub np kopiuje dane, przenoszę je i takie tam. Może dysk ? Nawet w grach nic nie mam zawiech żadnych

hmmm… podejrzewam że jak masz kilka procesorów to może być jakoś źle dzielona praca między nimi. tak szczerze to wiele może być powodów czemu się wiesza, jeśli sterowniki odpadają wersja systemu także to puki co nic mi nie przychodzi do głowy.

a sys. był aktualizowany jakimiś poprawkami ?

Moim zdaniem

wejdź na stronę producenta

i ściągnij sobie nowe sterowniki

jak ściągniesz zainstaluj od nowa win 7

i wgraj je

nie używaj sterowników z płytki

bo któryś Ci powoduje te błędy

no też tak może być ja wgrałem stery ze strony producenta. szczerzę to cdeki to takie przeżytki trochę.

Do procesora w ogóle nie instalowałem sterów. Może faktycznie te od płyty głównej ale one są pod viste powinno działać ładnie

ja nie miałem sterów pod 7 to uruchomiłem w trybie zgodności pod vistą

i jak narazie działa pięknie.

Jak wgrasz nowe sterowniki nie używając tych z płytki tylko ze strony

system nie będzie Ci się wieszał a nawet Ci przyśpieszy nawet o 30% całą pracę

System vista różni się trochę od win 7

Uruchamiając coś w systemie zgodności tracisz dodatkowy RAM i mocniejsze jest obciążenie procesora

Ale powiedźcie mi jak uruchomić sterownik w w trybie zgodności pod vistę ?

Klikasz na plik instalacyjny sterownika prawym przyciskiem myszy bierzesz właściwości potem zakładka zgodność i wybierasz w uruchom ten program w trybie zgodności z … tam wybierz Vistę sp2 pobierz ze strony producenta najnowsze stery pewnie są pod Windows 7

Nie ma właśnie od Gigabayte pod siódemkę :stuck_out_tongue: Dobra zrobie jak mówiłeś :stuck_out_tongue:

ja zawsze najnowszych sterów jeszcze szukam tak instaluję everesta tam mam dane kart dźwiękowych itp. i tak chodzę po stronach producentów i pobieram :slight_smile: do karty graficznych nvidia ze strony nvidii,do dzwięku i sieciówki realteka z jego strony a wogóle sprawdź w windows update u mnie 7 działa ok nie miałem żadnych problemów :slight_smile:

Wsześniej miałem avasta i to samo było. No ale taka duże zużycie procesora no kurde co chyba nie tak jest.