Zawieszenia Avanta?

Witam. Od jakiegoś czasu uzywam przeglądarki - nakłądki na IE - avant Browser. I mam z nią taki oto problem: Przynajmniej raz na dzień zawiesza się. I muszę ją uruchamiać ponownie. Wersja Avanta: 9.02 build 003 Czy też ktoś ma taki problem? Jak z nim się uporać? :? ;/

zainstaluj opere jest lepsza i bezpieczniejsza,tez kiedys uzywalem tej nakladki a teraz bym nie wrocil juz do niej :smiley:

pozdr

Nie jesteś sam u mnie też to występuje. Choć nie zawiesza to mieli procesor i wskaźnik myszy często staje na parę sekund. Mam 9.02.033 i dalej to samo. :?

Też tak kiedyś miałem .Dlatego przerzuciłem sie na MyIE2.

Ps.Dodam jeszcze stronkę

http://maxthon.tarapages.com/indexpl.php

O to się nie pytam, tylko o rozwiązanie problemu.

Operę także mam. ;]

Właśnie. To jest jakiś bug czy co… Może zainstalować starszą wersję :?:

A teraz podobno jest jakiś następca MYIE2? Maxthon? możecie zapodać linka do najnowszej wersji, opisać ją? Którą lepiej zainstalować? MYIE2 czy Maxthona? :?

Też mnie to spotkało.

Przerzuciłem się na Mozillę i Firefoksa

(chociaż nie tylko z tego powodu).

Maxthon:

http://www.maxthon.com/

http://maxthon.tarapages.com/indexpl.php

Proponuje skorzystać z alternatywnych przeglądarek typu opera or mozilla do czasu uspokojenia się sytuacji IE. Mikrosoft nie daje rady robić stosownych patchy, a jeśli się uda to itak za jakiś czas wyjdzie łata na tą łatę,

chodzi tu oczywiście o bezpieczeństwo i wogóle :slight_smile:

Ja się przeżuciłem na firefoxa kilka m. temu, problemy z IE zniknęły :smiley:

Maxthon v1.0.0178 beta PL (dawniej MyIE2) zainstaluj może jest lepsza.

Tak tylko którą wersję bo ja nie pamiętam od jakiej to się zaczeło. :?

Ja na tej nakładce pracowałem do czasu, gdy 2 tygodnie temu zaczęła mi niepoprawnie wyświetlać zawartość Forum przy odświeżaniu…

No właśnie… hmm… Może ktoś będzie wiedział?

Czy Mozilla i Firefox to dwa osobne produkty? Czym się różnią?

Dzięki za linka, spojrzę.

To też zobaczymy.

Właśnie pisałem posta na Avancie… a tu kolejna zwiecha. Dzieje się to głównie przy pisaniu postów! :? :stuck_out_tongue: Teraz właśnie piszę z Opery. W operze nie podoba mi się to, że na forach mam problemy ze znacznikami. (typu: Zanaczam tekst i wybieram kolor. Ten “myk” nie działa.

Ale w porównaniu z IE jest o wiele lepsza, bez porównania. Mówię teraz o mankamentach tej włąśnie przeglądarki.

Kto tak napisał ?

boczi jeżeli to mnie chcialeś zacytować to źle przeczytałeś, w żadnym poście, w tym temacie nie ma takiej wypowiedzi :smiley:

Prześledź jeszcze raz.

firefox to jest produkt Mozilli tak samo jak i Thunderbird…

Nikt, tak się pytam, bo coś słyszałem, że jest

Firefox, jak i Mozilla.

Pewnie usunąłeś posta? :wink:

UPDATE:

Czym się różnią:

  • Firefox

  • Mozilla

  • Thunderbird

:?:

Zapewniam cię że posta nie usunąłem updejta zrobiłem żeby to wyjaśnić dodałem

to ja cię źle zrozumiałem…wybacz, a czym się róźniom to osobny temat, albo najlepiej samemu sprawdzić :slight_smile: http://www.mozilla.org/

Dodam tyle, że jest Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird.

Witam. Instalację jakiejkolwiek nakładki na Internet Explorer’a uważam za nierozsądny krok! Nie daje to bowiem gwarancji pełnego bezpieczeństwa przeglądarki, o które to w obecnym czasie toczy się niespotykany wcześniej bój. Nie pochwalam także Boczi, że instalujesz kilka programów spełniających to samo zadanie - jaki jest cel w posiadaniu dwóch/trzech przeglądarek? Jeśli używasz Operę, usuń Avant Browser, z którym masz nieprzyjemne doświadczenia. No chyba, że Opera również sprawia Ci jakieś kłopoty. Wówczas usuń obydwie i spróbuj ponurej Mozilla’i 1.7 lub bardzo surowego Firefox’a 0.9.2…

No właśnie… O tym też myślałem… :?

Mam ich tyle, bo ostatnio kombinuję z przeglądarkami… wybieram… przebieram… A czy posiadanie kilku może mieć jakieś złe skutki?

Poczytam o tej Mozilli, przetestuję ją. Zobaczymy. Zerknę także na Maxthona…

Ponura? Dlaczego? :?

A co to ma za znaczenie jeżeli ktoś używa IE. Gwarancji i tak nie masz czy używasz tą czy tamtą przeglądarkę. :smiley:

lazikar chociźby dlatego, że “hakerzy” wypowiedzili wojne mikrosoftowi, żeby udowodnić, że jest do du** :slight_smile:

No i co z tego. Myślicie że inne przeglądarki są bardzo bezpieczne, nie zdziwiłbym się gdyby miały jeszcze więcej dziur od IE. :smiley:

czas pokaże, ale napewno sfojego zdania nie zmienie.

boczi posłuchał mojej rady i próbuje się skłonić do firefoxa :smiley:

Raczej Mozilli, pełnej. :stuck_out_tongue:

Ale na Maxthona spojrzę także. :slight_smile: