Zawieszenie klawiatury i systemu

Od niedawna mój system dziwnie działa :confused:

klawiatura blokuje się przestaje odpowiadać na polecenia po czym po 10 sekundach następuje zawieszenie systemu jedynie co mogę zrobić w tym momencie to reset ;/ tak jak był by trojan skanowałem komputer on-line i nie wykryło żadnego virusa/trojana.

Bardzo bym prosił Użytkowników o sprawdzenie logów

z góry dziękuje.

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz NNServ , a folder usuń w trybie awaryjnym

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update :wink:

Zrobiłem tak jak napisałeś i system działa na razie dobrze jest,zrobiłem scan tym programem trochę syfu znalazł jeśli (tracking cookies) się zaliczają pod syf i pare adware w sumie jest lepiej niż było.

Dziękuje za pomoc.

Proszę wkleić nowe logi, przeskanować na nowo AVG i wkleić raport.

Wróciłem z pracy i problem nadal jest poinformował mnie brat,klawiatura sie blokuje a po chwili system sie zawiesza podejrzewam że będę musiał odnowa windowsa instalować

nowe logi

Dziwne jest to ponieważ widzę w tych logach programy które dawno wykasowałem (przynajmniej tak myślałem)

W dodaj/usuń programy odinstaluj NewDotNet.

W trybie awaryjnym wybierz start -> uruchom -> wpisz cmd i kliknij OK -> w konsoli, która się otworzy wydaj następujące polecenia:

-> zamknij konsolę i uruchom ponownie komputer, a następnie wykonaj i pokaż nowe logi.

Done.

nowe logi

Czy sam ustawiałeś te restrykcje? Jeśli nie to usuń ten wpis.

Możesz nieco odciążyć system podczas uruchamiania:

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz: Panel sterowania => Opcje regionalne => Języki => Szczegóły => Zaawansowane => zaznacz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

SpyBot S&D dodał ten wpis