Zawieszenie komputera podczas grania

Witam. Komputer zakupiłem kilka dni temu.

Płyta główna Gigabyte ze zintegrowana grafiką INTEL i z integrowana kartą muzyczną Realtek.

Intel® Pentium® Processor E5400 (2M Cache, 2.70 GHz, 800 MHz FSB)

Zasilacz 500W Modecom.

OS - Windows 7 x86 Ultimate.

Windows ocenił kartę graficzną na 3,0 AERO i 3,3 w aplikacjach 3D i grach.

Gdy gram w bardziej rozbudowane gry np. GTA SA na rozdzielczości 800x600 16 bit komputer zawiesza się (nie ma żadnego zapętlenia dźwięku). Problem pojawia się przy każdej grze pokroju GTA. Przy zwykłych platformówkach problem nie występuje.

Nie wchodzi w grę instalacja sterowników, sprawdzanie napięć, itp.

Wszystko już zostało sprawdzone i jest w normie.

Nie wiem czy karta nie jest za słaba na Win7 :frowning: ?

Podanie samego procesora niewiele mówi musisz podać inne parametry jak ilość ramu i karta graficzna. Ale czy masz poprawnie zainstalowane sterowniki odpowiednie pod dane podzespoły? Niemasz virusa? Na czym polega to zawieszenie? Zawiesza się gra czy system? Opisz dokładniej…

Zintegrowana karta graficzna Intel GMA, 2 GB RAMU w jednej kości, nie mam wirusa, sterowniki do każdego z podzespołów zainstalowane z płyty dołączonej do płyty głównej. Zawieszenie polega na :slight_smile: zawieszeniu się całego systemu podczas grania w rozbudowane gry (nawet na najniższych rozdzielczościach i detalach) - zero reakcji na cokolwiek :frowning: Aha. I DirectX najnowszy też zainstalowałem.