Zawieszenie konta na allegro

(m@teo) #1

20.01.2009 dostalem wiadomośc od allegro ze moje konto zostalo zawieszone... napisałem pare @ i nie dostalem żadnej sensownej odpowiedzi czy jest szansa aby mi odblokowali czy nie?

A zablokowali mi dlatego, że w mojej aukcji, zalicytował inny członek mojego domu...

Jedyne co dostalem w odpowiedzi to

i od tamtej pory żadnego oddzewu z ich strony...

na pewnoe jest jakaś szansa zeby mi to konto odblokowali, bo przeciez nie tylko ja za pewne złamalem ten regulamin i jest cala masa takich użytkowników.. A w końcu każdy użytkownik to jakiś ich tam zysk więc nie wiem czemu tak mnie traktują

(VPN) #2

Nieważne, że jest masa takich użytkowników. Ty złamałeś Regulamin i są tego konsekwencje. Gdybyś nie wiedział:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

(m@teo) #3

ale wiem ;]

(Momo6) #4

Mam nadzieję że konto zostanie zablokowane.

Bawić to się można w piaskownicy.

(Feniks D) #5

może to trochę drastyczne porównanie, ale czy to, że wielu złodziei chodzi wolno oznacza, że tych, co siedzą trzeba wypuścić?

Po prostu załóż drugie konto (co jest dozwolone)

(Filifera) #6

Drogi kolego....to co tobie się przytrafiło niektórzy nazywaja "podbijaniem" wartości aukcji.....

Osobiście znam kilka osób , które tak robią by "wyssać" ostatni grosz z naiwnego kupującego....

Tylko nigdy nie robi tego sam wystawiający , gdyż w Allegro nie pracuja idioci i szybko cie sprawdzą

po IP albo PO ADRESIE REJESTRACJI.Zwykle to robia kolesie z sąsiedniej ulicy.....

Jest to nie uczciwe ale, tak robią.....

(m@teo) #7

ok dzieki

(system) #8

Heh, ja miałęm taką sytuację ze sprzedającym, że wygrałem licytację i gość mi nie chciał sprzedać, tyle że nie było ceny minimalnej! Na dodatek gość mi się przyznał, że nie wie co zrobić bo to jego kumpel wystawił sobie aukcję a nie ma z nim kontaktu! Za takie coś to powinni zawieszać konta od razu :shock: .

• Usprawiedliwiasz się w ten sposób? Pedofil też tak może mówić "no przecież nie tylko ja gwałcę dzieci". :shock: