Zawieszki komputera

Witam wszytskich a wiec mam problem z moim komputerem zawiesza sie w grach i pomaga tylko restart !Duzo osob doradzalo mi zebym wlasnie wymienil te rzeczy i wymienilem i nadal to samo. Wymienilem juz 4 rzeczy ramy , plyte glowna ,zasilacz i dysk twardy i nadal to samo !Komputer zawiesza sie roznie raz po kilkunastu sekundach a raz po 20 min . Zawozilem go do Serwisu robili i nadal to samo! Prosze o pomoc

Moj komp to

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 2.0 GHz

Karta graficzna Geforce 7300 Gt

Ramy 1 gb ddr 2

Plyta glowna MSI MS-7260

Zasilacz Ibox 400 W Model : DR-8400BTX

Dysk twardy 160 gb

Temperatury !

Procesor 22, Karta graficzna 53,Dysk twardy 27 i po za reszta temperatury tez sa w Normie tak wiec juz nie wiem co mam robic . Prosze o POMOC

Ja miałem to samo oddałem do serwisu, wykonali aktualizację bios’u i wszystko działa.

Nie wiem, a Moze format by cos dal?

Sprawdź najpierw RAM. Użyj do tego programu Memtest86. Potem podaj napięcia np. z programu Everest. Dalej, czy instalowałeś na nowo system, sterowniki grafy i directx?

Ramy sa dobre sprawdzalem je memtestem i nic .Z reszta kupilem je nowe 2 dni temu bo wlasnie myslalem ze tamte sa szmelc i nadal to samo.A te napiecia to jest to:Vcore:1,22V,+12V:12,57V,AVcc:3,33V

Nie instalowalem na nowo systemu i zadnych sterownikow!!

Zmieniłeś dysk, więc chyba instalowałeś nowy system? Pytanie, czy najpierw kupiłeś dysk, czy płytę, a może odwrotnie? Nowa płyta=zalecana instalacja systemu.

No tak wtedy byl system instalowany .Ja odrazu wszystko kupilem bo mi to w serwisie robili ale nawet przed wymiana tego wszystkiego i tak byly zawieszki

W dniu 21.04.2008 , o godzinie 18:14 został dopisany post przez Some

Ktos mi cos jeszcze poradzi? :slight_smile:

Wtyczka dodatkowego zasilania podłączona do karty graficznej ?

Wtyczka P4 (4-Pin) podłączona do gniazda na płycie głównej ? (między procesorem, a krawędzią płyty)

Osoba, która doradziła Ci zakup tego zasilacza powinna oddać Ci za niego pieniądze.

Zasilacz odpowiedni dla Twojego sprzętu, to:

Modecom MC-350ATX, ewentualnie Modecom MC-400ATX, chociaż MC-350ATX w zupełności by wystarczył.

Poczytaj:

Czarna lista zasilaczy

Najgorsze i najlepsze marki zasilaczy

Lol thx pojade do sklepu i ich O… Dzieki

W dniu 22.04.2008 , o godzinie 20:08 został dopisany post przez Some

Ja wymienie ten zasilacz na jaki mi kazales a jak potem bedzie to samo bo ja w tym komputerze mialem stary zasilacz i tez mi sie zawieszal i na ten mi wymienili i nadal to samo .