Zawirusowany dysk na którym windows xp wolno chodzi


(dre4merOn) #1

Cześć, mam problem z kompem myślę że jest zawirusowany. W normalnym trybie windows xp bardzo przymula. W trybie awaryjnym xpek działa dobrze. W którym trybie mam wykonać obowiązkowe logi? W normalnym trybie będzie ciężko, czy w awaryjnym wykryją wszystko otl i frst?


(Acorus) #2

W normalnym.Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.

Uruchom FRST i kliknij Scan. Pokaż raport FRST i Addition.


(dre4merOn) #3

Hmm wyjąłem dysk z komputera i podpiąłem przejściówką do laptopa bo naprawdę nie dało się pracować a nawet menu start spowalniał ledwo się otwierał, myszka przycinała. Czy jak podpiąłem dysk do laptopa to można jakoś logi sprawdzić? Tzn czy frst odpalić na tym dysku? Czy cały komputer przeskanować? Bo laptop jest ogólnie czysty tylko dysk który podpiąłem jest zawirusowany i jak mam teraz zapodać logi? Mógłbyś mi wyjaśnić jeszcze raz? Czy jak mam zawirusowany dysk to przeskanować cały komputer frst’em?


(Acorus) #4

Odinstaluj Search Protection.Pobierz i uruchom AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/finish/1/ Kliknij Szukaj i później Usuń.