Zawysokie temperatury!? GPU-CPU

no wiem :smiley:

No tak, Ty wiesz, ale ja dalej nie wiem.

no to teraz na poważnie :

-zamontuje te wentylatory

-kupię może jak polecałeś ten drugi wentylator (chłodzenie na procesor)

A napiszesz mi po co to robisz?

Jak to po co ?

Muszę ochłodzić kompa i tyle !!

Ale po co chcesz go jeszcze bardziej chłodzić? Opłaca Ci się wydawać kupe kasy na coś, co nie jest Ci potrzebne? Zyskasz 2-3’C i trochę ciszy za stówke?

No więc tak

Wymieniłem pastę na procesorze i na karcie graficznej i myślę że coś poszło nie tak mam jeszcze wyższe temp. niż na starej.

Teraz mam proc0-41 proc1-41 więc chyba dużo nie (Chłodzenie BOX)

Dodane 17.10.2012 (Śr) 21:39

kolega ma Phenonoma x6 1050T I ma w spoczynku 28 stp. to dlaczego ja mam tak dużo? ? /

Bo masz intela dla intela 40 stopni jest dobra temperaturą :stuck_out_tongue_winking_eye:

aha a przecież jak będe miał wentylatory w obudowie dobrą cyrkulację powietrza to przecież obniży mi wszystkie temperatury prawda ?

Mój Phenom II też ma ok. 30’C.

Będzie Ci baaaardzo ciężko zejść do 30’C. Musiałbyś kupić Noctue/Phanteksa :slight_smile:

tak tak za duże koszty by były :smiley:

Dodane 17.10.2012 (Śr) 22:20

wracając do tematu to co ???

TAk, wszystkie o 2-3’C

No chyba nie. Kurde to się nieopłacca chyba na 3 wentylatory za 40 zł kupować :frowning:

Ja bym sobie dawno dał spokój z wentylatorami przy 40 stopniach naprawdę…

wentylatory nic nie dadzą ten procek tak ma

aha to chyba naprawdę nie kupię tylko ten co mam 60mm na kartę graficzna i spokój :stuck_out_tongue:

Dodane 18.10.2012 (Cz) 16:45

Wiecie jak tak mam puki nie kupię i nie zamontuje to się nie przekonam ale chyba nie bedę kupował i dostosuje się do tych którzy wiedzą więcej i lepiej

Dodane 18.10.2012 (Cz) 18:28

teraz grałem w cod4 na extra max full :smiley: i procek dawał 60st. to dużo w stresie ??

Dodane 18.10.2012 (Cz) 18:43

Aha jedni piszą że dużo daje dobra cyrkulacja i że wentylatory to dobre rozwiązanie :stuck_out_tongue:

Jest okej :wink:

No tak, ale dobre rozwiązanie = 2-3’C

tylko czym więcej wentyli tym większy hałas

ale kupiłbym takie co same przystosowują RPM do temperatury >

No sam już nie wiem :stuck_out_tongue:

chyba że takie jak mówisz(piszesz)